مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ازحاشیه شهر مشهد

اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از محلات حاشیه شهر مشهد بازدید کردند.رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که برای بررسی موضوعات امنیتی  به خراسان رضوی سفر کرده اند، صبح امروز از محلات حاشیه شهر مشهد بازدید کردند.


در این بازدید اعضا کمیسیون با حضور در برخی محلات حاشیه شهر مشهد، از نزدیک مشکلات این محدوده را بررسی کردند.

بازدید از پروژه احیای «کشف رود» از دیگر برنامه های بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از این مناطق بود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در جریان این بازدید گفت: تلاش می کنیم کاستی های احتمالی در حوزه های امنیتی و موضوعات مرتبط با حاشیه نشینی را احصا و حل کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علاء الدین بروجردی در جلسه شورای تامین خراسان رضوی اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در چارچوب وظیفه ی نظارتی خود هر چند مدت یک بار، سفرهای استانی را با اولویت استان های مرزی در برنامه ی کاری خود داشته و دارد.

وی با بیان این که در دور جدید از سفرهای استانی توفیق حاصل شد تا با تعدادی از اعضای کمیسیون به مشهد سفر کنیم  افزود: نخستین اقدام این کمیسیون برگزاری جلسه شورای تامین است که در آن مجموعه مسائل امنیتی استان بررسی می شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی موضوعات امنیتی در مشهد به دلیل جایگاه والایش در جهان اسلام و کشور به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بروجردی ادامه داد: یکی از چالش هایی که مدت هاست گریبانگیر این کلانشهر مذهبی شده؛ حاشیه نشینی است که برای اشراف و اطلاع کامل از مشکلات موجود در این پهنه ها، بازدید میدانی از این محدوده صورت خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: تلاش ما بر این است که کاستی های احتمالی در حوزه های امنیتی و موضوعات مرتبط با حاشیه نشینی را احصاء کرده و برای حل آن ها برنامه ریزی و اقدام مناسب را انجام دهیم.

شایان ذکر است روز گذشته نیز جلسه شورای تامین استان با حضور اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس در مشهد تشکیل شده بود و بازدید از چند شهرستان خراسان رضوی نیز در برنامه اعضای کمیسیون قرار دارد.


ارسال شده در مورخه : جمعه، 9 تير ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
جمعه، 9 تير ماه، 1396 بازدید:1942 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب