مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

خودمختاری در صدور بخش‌نامه‌ها؛ مشکل اصلی کشور

نمایند مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه درکشور افراد، هر موردی راکه مفید می‌پندارند را بخش‌نامه کرده و بدون در نظر گرفتن مستندات علمی آن را در جامعه اجرایی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوطالب سرابیان در نشست دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان مشهد، که با هدف رونمایی از جدیدترین دستاورد دانش بنیان نظارت بر ساخت و سازهای روستایی و سامانه الکترونیکی پرداخت عوارض روستایی صبح امروز در هتل گلستان امام رضا برگزار شده بود، اظهار کرد: سامانه‌ای که قرار است امروز افتتاح شود، برای نظارت بیشتر بر پرداخت‌های عوارض روستایی خواهد بود.


وی افزود: این سامانه در جهت شفاف سازی و نظارت بیشتر بر ساخت و سازهای روستایی است، زیرا شرایط امروز کشور بسیار حساس و شکننده است، و ما باید سعی کنیم، در درون کشور جهت افزایش رضایت مردم بکوشیم.

سرابیان با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال در روستاها، اولویت کاری ما است، تصریح کرد: در حوزه عملکرد نیاز به نقد سازنده داریم. اگر موردی وجود دارد که نیازمند اصلاحات است، تقاضا داریم که دهیاران و روسای شوراها پیشنهادات و انتقادات خود را در آن زمینه ما منتقل کنند.

بخشدار مرکزی شهرستان مشهد در انتها بیان کرد: انتخابات و امنیت از مسائل بسیار مهم  مورد توجه ما است و در همین راستا، ابلاغیه‌ای ارسال شده که روسای دهیاران و شوراها هرآنچه را که از نظر تجهیزات برای برگزاری بهتر انتخابات،  مورد نیاز فرماندهان بخشداری‌ها است را در اختیار قرار دهند.

در ادامه سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نمایند مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، پیرامون رونمایی از سامانه الکترونیکی پرداخت عوارض روستایی، اظهار کرد: اینکه در حال خلاقیت و نوآوری هستید و اندیشیدن زنده است جای خوشحالی دارد. امیدوارم روزی برسد که هر سازمان مدیریتی مجموعه مستندات خود را مبتنی بر دانش داشته باشد.

وی در انتها گفت: از جمله مشکلات ما در کشور این است که هر کس هر موردی را که می‌پندارد مفید است، بخش‌نامه کرده و بدون در نظر گرفتن مسائل و مستندات علمی و تاثیرات آن بر جامعه، اجرایی می‌کند، که همین امر موجب بروز مشکلات در جامعه پس از اجرایی شدن این طرح‌ها می‌گردد.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 23 آبان ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 23 آبان ماه، 1398 بازدید:746 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 تبیین علل ترور شهید سپهبد سلیمانی توسط آمریکا  [ پنجشنبه، 10 بهمن ماه، 1398 ] 933 مشاهده
 جلسه دکتر قاضی زاده هاشمی با برخی ازکارگران شهرستان کلات  [ پنجشنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1398 ] 1044 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب