مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

مسئولی که خود را به‌روز نکند در گام دوم انقلاب کنار گذاشته می‌شود

عضو هیات‌رئیسه مجلس گفت: گام دوم انقلاب با توجه به پیشرفت‌های صورت گرفته عرصه علم و فناوری است و مسئولانی که نتوانند خود را به‌روز کنند خو د به خود از سیستم کنار گذاشته می‌شوند.

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم به مسائل مختلفی به ویژه پیشرفت‌های علمی در چهل سال دوم انقلاب اشاره و تاکید داشتند.


وی افزود: گام دوم انقلاب با توجه به پیشرفت‌های صورت گرفته عرصه علم و فناوری است و مسئولینی که نتوانند خود را به‌روز کنند خود به خود از سیستم کنار گذاشته می‌شوند.

عضو هیات‌رئیسه مجلس اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم و در ارتباط با درباره مسائل مربوط به روابط خارجی و مرزبندی با دشمن تاکید دارند که تحرک جدید نهضت بیداری اسلامی براساس الگوی مقاومت در مقابل آ‌مریکا که جمهوری ا سلامی ایران آن را عرضه کرده در حال اتفاق است. 

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: این نشان می‌دهد که نوع الگوی مقاومت ایران الهام‌بخش بوده و یک پدیده جهانی را ایجاد کرده و این الگوی این مقاومت از مرزهای کشور عبور کرده و رفتارها و دیپلماسی جهانی را تحت تاثیر قرار داده است. 

 وی افزود: این رویکرد و الگویی که ایران ایجاد کرده است، جبهه‌بندی‌های جهان را تغییر داده، سلطه آمریکا و صهیونیسم را به خطر انداخته، باعث شده سیاست‌های آمریکا در منطقه غرب آسیا زمین‌گیر شود و همکارانشان یا مضمحل و یا دچار مشکلات جدی شوند. 

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: الگوی مقاومت ایران علاوه بر اینکه جغرافیای منطقه غرب آ‌سیا را تغییر داده آثار جهانی را نیز در عرصه‌های مختلف ایجاد کرده و از این جهت این الگو، الگویی موفق و قابل تامل است. 

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در بخش  دیگری از بیانیه گام دوم به موضوع سبک زندگی اشاره دارند و عنوان می‌کنند که مراقب باشید که سبک زندگی غربی زیان‌های غیرقابل جبرانی ایجاد می‌کند و همین مساله نشان می‌دهد که اگرچه ما با سبک زندگی توحیدی فاصله داریم اما باید مراقبت کنیم که غرق در زندگی غرب نشویم چرا که زیان‌های غیرقابل جبرانی را متوجه ما می‌کند که جبران‌  و بازگرداندنش بسیار سخت و پرهزینه است. 

وی گفت: سبک زندگی غربی ضربات سختی را در حوزه اخلاق، اقتصاد، سیاست و دین به ما وارد کرده و خواهد کرد و بسیاری از اطلاعاتی که در زمینه مشکلات زندگی در کشور داریم ناشی از لطمات سبک زندگی غربی است. 

عضو هیات رئیسه مجلس در پایان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم به جوانان توصیه می‌کنند که در حوزه مقابله فرهنگی جلوی نفوذ سبک زندگی غربی را بگیرید و با این موضوع مقابله کنید.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 23 آبان ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 23 آبان ماه، 1398 بازدید:458 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 جهاد در عرصه فرهنگی و اقتصادی ضروری است  [ سه شنبه، 10 مرداد ماه، 1396 ] 1734 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب