مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

حوزه علمیه خراسان از ابزارهای روز برای اشاعه مفاهیم دینی استفاده کند

 نماینده مجلس با بیان این که امروز حوزه علمیه خراسان باید به عرصه های کلیپ سازی، انیمیشن وعرصه های روز هنری ورود کند، گفت: به واقع این حوزه علاوه بر آنکه محتوای فاخر دینی تولید می کند، باید در راستای ترویج این محتوا نیز تلاش کند.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان در حاشیه بازدید از غرفه های مشاوره ای این حوزه با بیان این که انقلاب و نظام مقدس اسلامی، عملا نظام برخواسته از دین و اسلام است، گفت: بر این اساس، طبق قانون اساسی احکام اسلامی باید جاری و ساری در همه وجوه کشور شود.


وی ادامه داد: بر این مبنا طبیعتا حوزه علمیه خراسان که اسلام شناسان و کارشناسان دینی خبره و توانمند در آن مشغول به فعالیت هستند نیز باید در سطح حکومتی طراحی های راهبردی و منحصر به فردی در حوزه های مختلف همچون روابط اقتصادی، حقوق خانواده و جزا و در نهایت حوزه روانشناسی داشته باشد و در این زمینه نیز، متخصصین خود را تربیت کند.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان این که عملا حضور حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه کتاب بسیار خوب و ارزشمند دانسته می شود چراکه در آن با نیازهای مردم اشنا می شوید، تصریح کرد: علت اینکه عموم مردم به غرفه های مشاوره ای حوزه مراجعه زیادی دارند همین نیاز مبرم مردم به حوزه علمیه خراسان و تعامل و ارتباط دو سویه آنان با یکدیگر می باشد.
قاضی زاده هاشمی با بیان این که حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه مورد قضاوت قرار می گیرد، اظهار کرد: حوزه علمیه خراسان باید آنجایی که نیاز احساس می شود را پررنگ کند، بیشتر بدان بها دهد و در بخش های مورد ابتلای مردم کم نگذارد.
وی با بیان این که باطن ملت ایران متدین و دین محور بوده و همه علاقه مند به آن هستند که از این وجهه الهی برخوردار شوند و مسیرش را نیز در شما حوزویان می بینند، گفت: البته حوزویان وظیفه و رسالت آن را دارند از ابزار هنر و رسانه استفاده کنند تا گفته ها و سخنانتان سکه رایج جامعه شود و اینطور نباشد که منحصرا به تولید محتوای صرف بپردازند.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان این که قبلا سخنرانی، وعظ و خطابه به عنوان ممتاترین رسانه بوده اما با ورود تلویزیون، رادیو، شبکه های اجتماعی و رسانه های دیگر، مخاطبان توزیع شده اند، بیان کرد: به همین منظور اگر شما حوزویان قبلا منحصرا از منبر برای انتقال مفاهیم به مردم استفاده می کردید، خطابه می گذاشتنید و منبری هایتان را آموزش دادید، امروز باید استفاده از ابزارهای روز داشته باشید و از این ابزارهای مهم برای انتقال مفاهیم دینی استفاده کنید.
قاضی زاده هاشمی با بیان این که امروز حوزه علمیه خراسان باید به عرصه های کلیپ سازی، انیمیشن وعرصه های روز هنری ورود کند، گفت: به واقع این حوزه علاوه بر آنکه محتوای فاخر دینی تولید می کند، باید در راستای ترویج این محتوا نیز تلاش کند.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 10 آذر ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 10 آذر ماه، 1398 بازدید:781 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 بررسی مشکلات حوزه کشاورزی شهرستان کلات  [ پنجشنبه، 12 دي ماه، 1398 ] 701 مشاهده
 بازدید دکتر قاضی زاده هاشمی از بیمارستان شهرستان کلات  [ پنجشنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1398 ] 1118 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب