مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

معلولان با همت و اراده خود توانسته‌اند مایه افتخار کشور باشند

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با حضور در مراسم اختتامیه نخستین مسابقات مهارتی معلولان کشور در مشهد ضمن تقدیر از اداره کل بهزیستی و سازمان فنی حرفه ای خراسان رضوی به دلیل توانمندسازی معلولین اظهار کرد: افرادی که در جامعه  محدودیت عدیده‌ای دارند به ما یاد می‌دهند که می توان از محدودیت عبور کرد.


سیدامیر حسین قاضی زاده با اشاره به اینکه امروز اصلی‌ترین مشکل کشور نبود اشتغال است، یادآور شد: افراد بسیاری در جامعه هستند که تحصیلات دارند و در کانون خانواده  زندگی می‌کنند اما اشتغال و درآمدزایی ندارند در حالی که برخی افراد با وجود معلولیت و نداشتن کانون گرم خانواده  و حتی تحصیلات  با همت و اراده خود توانسته‌اند از معضل بیکاری عبور کنند و مایه افتخار کشور باشند.

وی افزود: مهارت آموزی به افراد دارای معلولیت کار زیبایی است و توسعه مراکز نگهداری و آموزشی برای این افراد می تواند یک الگوی انگیزشی برای دیگر افراد جامعه باشد و امروز ما باید از معلولین انگیزه بگیریم.

قاضی زاده تصریح کرد: در تهران  گروهی از جامعه معلولین وارد فعالیت و سرمایه گذاری شده‌اند و در حوزه صنعتی و تولید، کارهای گسترده‌ای را وارد چرخه اقتصادی ملی و بین الملل کرده‌اند؛کاری که در خراسان رضوی جای آن بسیار خالی است.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی افزود: عنصر محوری وجود هر انسانی "جان " اوست و نه جسمش و معلولان نشان داده‌اند با این جان بزرگ خود توانسته اند معلولیت بدنی را کنار زده و توانمندتر باشند.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت موجود در بازار داخلی و کشورهای همسایه باید زنجیره‌ای بین اداره کل بهزیستی، سازمان فنی و حرفه‌ای و همچنین بازار شکل گیرد تا تولیدات این افراد به فروش رفته و به نتیجه اقتصادی برسد و این امر ضریب اشتغال پذیری جامعه را می‌افزاید.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 13 آذر ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 13 آذر ماه، 1398 بازدید:772 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 توس ظرفیت بالایی در حوزه گردشگری دارد  [ دوشنبه، 7 فروردين ماه، 1396 ] 2221 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب