مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

در استيضاح وزير نفت جدی هستيم

سیداميرحسين قاضي‌زاده هاشمي، عضو هيئت‌رئيسه مجلس شوراي اسلامي در مورد استيضاح وزير نفت در پاسخ به اين‌که آيا اين استيضاح جدي است؟ به «رسالت» مي‌گويد: «ما در استيضاح جدي هستيم اما باقي نمايندگان را نمي‌دانم، دلايل را ذکر خواهيم کرد و آن‌ها مي‌توانند قضاوت کنند.»


او درمورد عملکرد وزير نفت در سال‌هاي گذشته، گفت: «دليل اصلي مشکلاتي‌ که اکنون پيش‌آمده حاصل سوء مديريت در نحوه مديريت سوخت کشور بود که تبديل به يک بحران شد؛ يعني قطع کارت‌هاي سوخت و عدم کنترل مصرف و اصلاح قيمت به‌صورت تدريجي خودشان را به شکل يک بحران نشان دادند و دولت نيز با اقدامي نابخردانه بنزين بر آتش ريخت و اين اتفاق افتاد.»

*شرايط فعلي دليلي براي استيضاح نکردن وزير نفت نيست
دکترقاضي‌زاده هاشمي در واکنش به اين‌که مخالفان اين استيضاح مي‌گويند در شرايط فعلي استيضاح وزير نفت مناسب نيست، تصريح کرد: «شرايط فعلي؟ ما 6 سال است که صبرکرديم و شرايط بهتر نشده است، مردم از ما به‌عنوان نمايندگان انتظار اقدام و رسيدگي به امور دارند و از ما انتظار ندارند تماشاچي باشيم، در کشور فقط يک نفر مصلحت را مي‌سنجد و آن‌هم رهبري است بنابراين وظيفه ما مصلحت سنجي نيست، وظيفه ما اين است هرکجا خلاف و مشکلي ديديم برخوردي درست با آن داشته باشيم و اگر مصلحت نباشد رهبر فرزانه انقلاب به ما خواهند گفت.»
عضو هيئت‌رئيسه مجلس درپايان درمورد اين‌که آيا اين استيضاح رأي مي‌آورد؟ گفت: «مشخص نيست ما وظيفه خود را انجام مي‌دهيم و همکاران نيز به صحبت‌هاي ما گوش مي‌دهند و اميد است که به وظيفه شرعي خود عمل کنند.»


ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 18 آذر ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 18 آذر ماه، 1398 بازدید:577 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب