مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

دکتر قاضی زاده دلیل مخالفتش با برجام را علنی کرد

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس،عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: بنده جزء آن ۹۸ نفری بودم که به برجام رأی ندادم؛ علتش هم این بود که با مدل مذاکرات مخالف بودم و اعتقاد داشتم که امتیازات داده شده باید به صورت مرحله‌ای باشد. مثلاً ۲۰ درصد غنی را بدهیم در عوض تحریم های بانکی را بردارند. اینگونه نباشد که یک‌جا همه امتیازات را بدهیم.


سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی در همایش «مجلس در رأس امور است»، که به همت بسیج دانشجویی در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: مسئله بنزین پیشنهاد دولت بود که پس از ایجاد ادراک در قوای دیگر به تأیید سران سه قوه رسید.

وی ادامه داد: بنده جزء آن ۹۸ نفری بودم که به برجام رأی ندادم؛ علتش هم این بود که با مدل مذاکرات مخالف بودم و اعتقاد داشتم که امتیازات داده شده باید به صورت مرحله‌ای باشد. مثلاً ۲۰ درصد غنی را بدهیم در عوض تحریم های بانکی را بردارند. اینگونه نباشد که یک‌جا همه امتیازات را بدهیم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس گفت: رئیس جمهور در ادب کلامی متاسفانه خوب عمل نکردند.

عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: من مخالف بیشتر وزرای دولت آقای روحانی بودم و فقط به چهارنفر آن‌ها رأی دادم. وقتی رأی می‌آورند چه می‌شود کرد؟!

قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: رئیس جمهور از مقام معظم رهبری بارها مطالبه اختیارات کردند. رهبری هم خواستند این اختیارات را بدهند، اما نه فقط به رئیس جمهور، به سران دیگر قوا نیز دادند. به عنوان مثال از جمله این اختیارت این بود که آقای همتی با تعرض به قانون توانست قیمت ارز را پایین بیاورد؛ به همین صورت در واردات و... .

وی افزود: در مورد بنزین، شورای عالی امنیت ملی برای تمام شدن التهابات گفت که فعلا کاری نکنید. البته چند طرح دوفوریتی و سناریو درباره بنزین در مجلس هست.

نماینده مردم مشهد گفت: در ماهشهر افرادی که کشته شده‌اند، دقیق می‌دانیم چه کسانی بوده‌اند. اینها می‌خواستند به خطوط اصلی انتقال انرژی کشور صدمه بزنند. آن‌جا مسئول امنیت آن خطوط باید چه کار می‌کرد؟ آیا کسی نمی‌داند وقتی می‌خواهد به خطوط اصلی انرژی کشور حمله کند چه اتفاقی رخ می‌دهد؟


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 24 آذر ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 24 آذر ماه، 1398 بازدید:553 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 جریانی که موضع شفاف دارد، زنده است  [ سه شنبه، 30 آبان ماه، 1396 ] 939 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب