مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

امنیت و آسایش مردم در گرو حذف آمریکا از منطقه است

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: جمهوری اسلامی برای اینکه جنگ نشود و مردم در امنیت و آسایش زندگی کنند باید پای آمریکا را از منطقه کوتاه کند.

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اقدام سپاه پاسداران در موشک باران پایگاه نظامی آمریکا در عراق گفت: سپاه پاسداران مأمور بود که انتقام خون سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس را بگیرند زیرا ملت ایران یک صدا در مراسم تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی خواستار انتقام سخت از آمریکایی‌ها بودند.


نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جمهوری اسلامی برای اینکه جنگ نشود و مردم کشور ما در امنیت و آسایش زندگی کنند باید پای آمریکا را از منطقه کوتاه کند و کاری بکنیم که این جمعیت شرور از منطقه غرب آسیا خارج شود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یاد داستان ذوالقرنین و یاجوج معجوج می‌افتم، ذوالقرنین سدی بزرگ بین خود و یاجوج ماجوج ایجاد کرد و جمهوری اسلامی نیز باید سد آهنین بین کشور خود و یاجوج و ماجوج زمان یعنی آمریکایی‌ها ایجاد کند. باید فاصله ۵ تا ۶ هزار کیلومتری بین ایران و نیروهای آمریکایی وجود داشته باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه سپاه پاسداران هیمنه آمریکا را در منطقه و جهان شکست گفت: این آغاز کار بود، اسرائیل دنباله‌روی آمریکا و پایگاه اصلی آمریکا در منطقه غرب آسیا است.

وی تصریح کرد: وقتی می‌گوئیم آمریکایی‌ها باید از منطقه بروند، منظورمان این است که کل نیروهای وابسته به آمریکا باید از این منطقه خارج شوند. چرا که جمهوری اسلامی از این پایگاه‌ها در خلیج فارس و خاورمیانه ضربه‌های زیادی خورده است.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 19 دي ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 19 دي ماه، 1398 بازدید:499 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 گام سوم ایران در کاهش تعهدات هسته ای، گامی به جلو است  [ يكشنبه، 17 شهريور ماه، 1398 ] 597 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب