مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

آنها که شعار «نه غزه نه لبنان» سر می‌دهند نگران عیاشی‌های خود هستند

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: کسانی که شعار نه غزه نه لبنان سر می‌دهند و علیه نظام موضع می‌گیرند نگران عیاشی‌های خود هستند و لاابالی‌گری‌های خود را دنبال می‌کنند.

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان امروز رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه امثال سردار سلیمانی‌ها به دنبال تأمین امنیت ایران و دلسوز ایران هستند، نه کسانی که شعار نه غزه نه لبنان سر می‌دهند گفت: این آقایانی که شعار نه غزه نه لبنان سر می‌دهند اصلا درک درستی از بحث امنیت ایران ندارند و نمی‌فهمند که امنیت ایران و امنیت منطقه یک موضوع مرتبط با هم است.


وی افزود:‌ این‌هایی که این گونه شعارها را سر می‌دهند و در تجمعات علیه مسائل نظام در زمان‌های مختلف حضور می‌یابند به دنبال عیاشی‌های خود هستند و چون سبک زندگی آنها سبک منحطی است ما می‌بینیم که به دنبال لاابالی‌گری‌های خود هستند.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت:‌ همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز اشاره داشتند حاج‌قاسم‌ها با فداکاری‌ها و از خود گذشتگی‌هایی که داشتند امنیت را برای غرب آسیا به ارمغان آوردند و متعاقب آن امنیت برای ایران هم حاصل شد.

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: این افرادی که شعارهای ساختارشکنانه در اجتماعات مختلف سر می‌دهند و خود را ایرانی و دلسوز ایران معرفی می‌کنند اگر چه در ظاهر در ایران زندگی می‌کنند اما ریشه فکری آنها غربی است، یا از ماسون‌ها و بهایی‌هایی هستند که از آمریکا و انگلیس خط می‌گیرند و تغذیه می‌شوند و خطشان از خط ملت ایران جداست.

عضو هیأت رئیسه مجلس در پایان گفت: جالب است گروهی از این افراد که مخالفت‌شان با اسلام را اینگونه تشریح و توجیه می‌کنند به خاطر اینکه اسلام، عربی است با آن مخالفند برای اقداماتشان در مخالفت با جمهوری اسلامی از عربستان پول می‌گیرند و تغذیه می‌شوند و ما شاهد رفتارهای منافقانه این چنینی توسط آنها در موارد مختلف هستیم.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 28 دي ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 28 دي ماه، 1398 بازدید:471 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 گمرک محملی برای قاچاق شده است  [ سه شنبه، 6 خرداد ماه، 1399 ] 301 مشاهده
 مشکل اقتصاد ایران دلار نیست، ریال است  [ پنجشنبه، 19 تير ماه، 1399 ] 241 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب