مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

جریانات سیاسی نیازمند بازسازی هستند

دکتر قاضی زاده هاشمی بر ضرورت بازسازی جریانات سیاسی و حفظ پویایی آنان تأکید کرد.سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: جریانات سیاسی باید پویا باشند و بر اساس اقتضائات زمان و مکان و با توجه به مسائل داخلی و خارجی کشور گفتمان و آرایش سیاسی خود را بازسازی کنند.


وی افزود: با توجه به شرایط منطقه و روابط بین‌الملل و همچنین وضعیت آمریکا طبیعتاً همه جریانات چه جریان پیروز در انتخابات چه جریان غیرپیروز نیاز به بازنگری در رفتار سیاسی خود و تغییر نگاه دارند.

این عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: هر دوره اقتضائات خود را دارد، هیچ جریانی نمی‌تواند بگوید که من متعلق به 40 سال قبل هستم، چرا که قطب ‌بندی، جبهه بندی، نیازهای جامعه و گفتمان‌ها تغییر کرده و بدنه اجتماعی، مسائل سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دستخوش تغییر شده و بر اساس همین تغییرات است که جابجایی اتفاق می‌افتد.

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه «اقبال عمومی در حال جابجا شدن است» گفت: مردم در حال رشد هستند و تجربه می‌کنند جامعه هم یک موجود کامل است و نیاز به رشد و تجربه دارد. لذا مقبولیت جابجا می‌شود و اقبال عمومی بر اساس نیازها و رشد جامعه و نحوه معرفی افراد، چهره‌ها و جریانات سیاسی نخبه با تغییر مواجه می‌شود.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 24 تير ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 24 تير ماه، 1396 بازدید:1456 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 تحریم سپاه با هدف گرفتن پول بیش‌تر از عربستان انجام شد  [ يكشنبه، 25 فروردين ماه، 1398 ] 565 مشاهده
 دنباله‌های تقی‌زاده آدرس مذاکره می‌دهند  [ چهارشنبه، 1 خرداد ماه، 1398 ] 570 مشاهده
 لغو پوشش بیمه ای برخی داروهای پرمصرف  [ پنجشنبه، 4 آبان ماه، 1396 ] 765 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب