مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

پیام تبریک دکتر میرزابیگی به نائب رئیس اول مجلس

رئیس کل سازمان نظام پرستاری به نیابت از جامعه پرستاری کشور؛ انتخاب هیأت رئیسه جدید قوه مقننه را به امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس اول مجلس یازدهم تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری؛ متن پیام تبریک دکتر محمد میرزابیگی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری خطاب به نایب رئیس اول مجلس به این شرح است:


جناب آقای دکتر قاضی زاده
نایب رئیس اول محترم مجلس شورای اسلامی
با سلام و تحیت
 
انتخاب شایسته حضرات عالی را به عنوان هیات رئیسه قوه مقننه درآغازین روزهای چله دوم انقلاب که بر مبنای رأی وکلای محترم مردم قدرشناس، عزیز و فهیم ایران اسلامی و بلاشک بر اساس سوابق و خدمات ارزشمند آن برادران ارجمند تحقق یافته است به حضورتان تبریک عرض می نماییم.
 
قطعا این انتخاب که با رأی بالا و قاطع نمایندگان محترم؛ در فضایی آکنده از همدلی؛ آن هم در چله دوم و در گام دوم انقلاب اسلامی عزیزمان رقم خورد، منشا تحولات عمیق و وسیع و پر از خیر و برکت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و نیز گامی بلند و مستحکم در خدمت به مردم عزیز است و تجربیات ارزشمند حضرات عالی در بخش های مختلف و مهم کشور یقینا در این مسیر راهگشا خواهد بود.
 
ما وکلای جامعه بزرگ پرستاری کشور ضمن ابراز خرسندی مجدد از این انتخاب آگاهانه، میمون و مبارک؛ اطمینان راسخ داریم که به لطف الهی و درایت و تدابیر ارزنده شما بزرگواران؛ مجلس یازدهم در مسیری که رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) در پیام خویش ترسیم فرمودند، اقدامات و دستاورد های جدی و تعیین کننده ای خواهید داشت.
 
سازمان نظام پرستاری به نمایندگی از جامعه بزرگ و فرهیخته پرستاری کشور آمادگی کامل دارد با همکاری آن مجلس محترم به ویژه در ارتباط  با هیات رئیسه محترم، فراکسیونها، کمیسیون ها و مرکز پژوهش های مجلس؛ در راستای همکاری و هم افزایی با خادمان ملت در مسیر توسعه و تعالی همه جانبه کشور، توفیق نظام سلامت، توسعه، تعالی و تعمیق مراقبتهای پرستاری در طراز و در شأن کشور و ملت عزیزمان؛ آن هم از مسیر تحقق سیاست های کلان و مغفول مانده سلامت ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب، اصول قانون اساسی، قوانین برزمین مانده پرستاری و... گام های نوین، استوار و موثری بردارد.
 
از درگاه ایزد منان توفیقات شما حضرات بزرگوار و سایر نمایندگان معزز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی و همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسالت می نماییم.
 
محمد میرزابیگی_رئیس کل سازمان نظام پرستاری

ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 11 خرداد ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 11 خرداد ماه، 1399 بازدید:302 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب