مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

عادی‌سازی روابط، آزمندی و مسلمان‌کشی صهیونیست‌ها را افزایش می‌دهد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار رییس دفتر جنبش جهاد اسلامی گفت: با عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی صلح و ثبات به منطقه باز نخواهد گشت، بلکه آزمندی و مسلمان‌کشی این غده سرطانی در منطقه افزایش خواهد یافت.


به گزارش ایمنا به نقل از خانه ملت، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در دیدار ناصر ابو شریف، رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی با اشاره به تحولات منطقه درباره عادی‌سازی روابط پیدا و پنهان بعضی از حکام کشورهای عربی اظهار کرد: بعضی از حکام کشورهای اسلامی برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل شتاب دارند و این رفتار آنها به نحوی خیانت به امت اسلامی و آرمان فلسطین است.

وی افزود با تشریح دشمنی مستمر رژیم اشغالگر قدس با کشورهای عربی و مسلمان منطقه، تصریح کرد: با عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی صلح و ثبات به منطقه باز نخواهد گشت، بلکه آزمندی و مسلمان‌کشی این غده سرطانی در منطقه افزایش خواهد یافت.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی رفتار مردم، مجلس و دولت ایران در رابطه با مساله فلسطین را سیاسی ندانست و تأکید کرد: دلیل حمایت ما از موضوع فلسطین مساله دینی و اعتدال است. سنت خدا حمایت از مظلوم است و ملت، مجلس و رهبری جمهوری اسلامی ایران، حمایت از مردم و آرمان فلسطین را سرلوحه قرار داده‌اند.

قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: اعتقادات اسلامی، حمایت جمهوری اسلامی ایران از فلسطین را مبنا قرار داده و مرکزیت قانونی دینی برای ما اسلام و موضوع و مساله اصلی فلسطین است.

وی سیاست جمهوری اسلامی ایران در منطقه را تقویت تعاملات دوستانه با کشورهای اسلامی برشمرد و گفت: راهبرد جمهوری اسلامی ایران توسعه و گسترش همه جانبه همکاری‌های برادرانه با کشورهای اسلامی است و مجلس شورای اسلامی در همین راستا در قالب گروه‌های دوستی-پارلمانی به دنبال تقویت مراودات پارلمانی با کشورهای اسلامی است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تبعات ناشی از عادی‌سازی روابط ابوظبی با رژیم اشغالگر قدس، ابراز داشت: نص صریح دستورات دینی و قرآنی روابط با دشمنان را منع کرده و تلاش مناسباتی امارات، مخالفت با اسلام و تعالیم اسلامی است.

عادی‌سازی روابط امارات و اسرائیل، خیانتی به آرمان فلسطین است

ناصر ابو شریف، رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی در تهران نیز توافق ابوظبی و رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و پایداری بر آرمان‌های فلسطین را مورد تاکید قرار داده و گفت: عادی‌سازی روابط میان امارات متحده عربی و اسرائیل، خیانتی به آرمان فلسطین و ضایع کردن حقوق فلسطینیان است.

وی همچنین اظهار کرد: مقاومت و مبارزه با اشغالگری ادامه می‌یابد و ملت فلسطین هرگز تحت تأثیر اقدامات خائنانه قرار نخواهد گرفت.

در این دیدار رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی از حمایت‌های ویژه جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری قدردانی کرد.


ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 11 شهريور ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
سه شنبه، 11 شهريور ماه، 1399 بازدید:78 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 رویکرد اخیر آمریکا حاکی از هراس از ایران است  [ دوشنبه، 3 تير ماه، 1398 ] 616 مشاهده
 گمرک محملی برای قاچاق شده است  [ سه شنبه، 6 خرداد ماه، 1399 ] 259 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب