مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

شهردار آینده مشهد نباید وارد حاشیه ها و جناح گیری های سیاسی شود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت شهری یک مدیریت اجرایی است و شهردار آینده مشهد نباید وارد حاشیه ها و جناح گیری های سیاسی بشود زیرا ورود به عرصه های سیاسی هم برای او و هم برای شهر مضر است.


سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفتگو با صبح توس؛ در خصوص ویژگی های شهردار آینده مشهد، اظهار کرد: شاید بتوان گفت استراتژیک ترین شهر کشور که از همه لحاظ ها دارای برتری می باشد مشهد مقدس است که نمونه آن جابجایی سالانه بیش از 27 میلیون زائر و پایتخت فرهنگی جهان اسلام نام گرفتن  آن است.

وی افزود: همچنین شهرداری مشهد یکسری وظایف خدماتی دارد که طبیعتا گزینه مورد نظر شورای شهر پنجم در این حوزه باید فرد کارآمدی باشد تا فعالیت هایی را که به مردم خدمات عمومی می دهد متوقف نشود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه این فعالیت ها نیازمند حضور یک فرد اجرایی قوی است، عنوان کرد: مشهد به عنوان یک شهر تمیز و پاکیزه، شاداب و سرسبز در کشور شناخته می شود و لذا قطعا این خاصیت باید حفظ شده و با قوت نیز ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از محورهای اهمیت شهر مشهد هویت فرهنگی آن با محوریت امام رضا (ع) می باشد که در این حوزه آن هویت فرهنگی امام هشتم (ع) باید محور و معیار فعالیت های شهردار و شهرداری قرار بگیرد.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی با تاکید بر اینکه محوریت تمام فعالیت های شهر مشهد باید بر فرهنگ زیارت تاکید کند، بیان کرد: در این راستا شهرداری مشهد نیز باید اقدامات خود را بر این محور دوران دهد تا مطالبه مردم مشهد، علما و بزرگان آن را نیز بر آورده کند؛ اگر این سه محور در فعالیت های شهردار مشهد موجود باشد مورد استقبال مردم، مسئولین و علما قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: مدیریت شهری یک مدیریت اجرایی است و شهردار آینده مشهد نباید وارد حاشیه ها و جناح گیری های سیاسی بشود زیرا ورود به عرصه های سیاسی هم برای او و هم برای شهر مضر است.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 7 مرداد ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 7 مرداد ماه، 1396 بازدید:2334 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 ایران قطب تجارت و اقتصاد بوده است  [ جمعه، 29 آذر ماه، 1398 ] 660 مشاهده
 بازدید نمایندگان خراسان از مناطق زلزله‌زده مشهد  [ چهارشنبه، 16 فروردين ماه، 1396 ] 2059 مشاهده
 ازمعلمان نمونه کلات توسط دکتر قاضی زاده تقدیر بعمل آمد  [ پنجشنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1398 ] 960 مشاهده
 انتقاد نماینده مشهد از کاهش بودجه زیارت  [ پنجشنبه، 11 بهمن ماه، 1397 ] 1146 مشاهده
 سهم ۱۲۰۰ میلیاردی دولت از اقتصاد مشهد  [ پنجشنبه، 12 مرداد ماه، 1396 ] 2180 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب