مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

کسانی که برنامه ای برای اداره کشور ندارند، حل مشکلات کشور را به نتیجه انتخابات آمریکا گره می زنند

 نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که کسانی که برنامه ای برای اداره کشور ندارند، حل مشکلات کشور را به نتیجه انتخابات آمریکا گره می زنند.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به این موضوع که برخی مسئولین حل مشکلات اقتصادی کشور را به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گره می زنند، گفت: کسانی که برای امور کشور برنامه ندارند همیشه منتظر معجزه هستند یا عوامل خارجی و بیرونی را مقصر می دانند، کسی که ضعف‌های خود را نمی پذیرد به دنبال متهم کردن دیگران است یا به دیگران امید دارد و تمایل دارد کسی بیاید، دستش را بگیرد تا بتواند امور را بگذراند.


نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: داستان برخی از مسئولین به خصوص مسئولین دولتی همین است، حدود یکسال از عمر دولت باقی  مانده است، امکانات و پتانسیل های مختلف و زیادی در کشور داریم، دولتی ها به جای اینکه تیم چابکی را به کار گرفته و مسائل را حل و فصل کنند، در انتظار رخ دادن اتفاقاتی هستند که منجر بهتحول های احتمالی شود.

وی عنوان کرد: در چهل سال گذشته و بر اساس روابط طولانی که پیش از انقلاب با آمریکایی ها داشته ایم، اکنون باید متوجه شده باشیم که بین دموکرات ها و جمهوری خواهای آمریکایی تفاوتی وجود ندارد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه رفتار دموکرات ها و جمهوری خواهان در مقابل ایران مشابه است، اظهار داشت:  حملات نظامی آمریکا به ایران در وقایعی چون طبس و کمک به صدام در جنگ تحمیلی و رفتارهای پس از آن نشان می دهد که دو حزب اصلی آمریکا رفتار یکسانی با ایران دارند.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه بسیاری دل به پیروزی جو بایدن نامزد دموکرات آمریکایی ها بسته اند، گفت:  دموکرات ها برخلاف ظاهر آرامی که دارند متهورانه تر با ایران رفتار کردند، بنابراین تفاوتی بین ترامپ و بایدن نمی کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر خودمان برنامه ای نداشته باشیم تفاوتی نمی کند ترامپ رئیس جمهور آمریکا شود یا بایدن.


ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 14 مهر ماه، 1399 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 14 مهر ماه، 1399 بازدید:113 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 منابع مالی احیای کشف رود به خوزستان تخصیص داده شده است  [ چهارشنبه، 9 اسفند ماه، 1396 ] 1052 مشاهده
 عملکرد دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی قابل دفاع نیست  [ چهارشنبه، 16 فروردين ماه، 1396 ] 1283 مشاهده
 عبور از نفس اولین آزمایش مسئولان و خواص است  [ چهارشنبه، 23 مهر ماه، 1399 ] 144 مشاهده
 وزارت کار مقصر دو سانحه سانچی و هواپیمای یاسوج است  [ دوشنبه، 21 اسفند ماه، 1396 ] 1106 مشاهده
 ترامپ و بایدن نمادهای وضعیت امروز آمریکا هستند  [ چهارشنبه، 7 آبان ماه، 1399 ] 126 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب