نایب رییس مجلس شورای اسلامی، طرح شهید سلیمانی را راهکاری مهم و اثرگذار در راستای مهار کرونا در کشور دانست و گفت: این طرح که از استان کرمانشاه آغاز شد در شناسایی و درمان به موقع بیماران کووید۱۹ و کنترل این بیماری نقش موثری دارد.


به گزارش ایرنا، سید«امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» روز پنجشنبه در نشست اعضای هیات رییسه و جمعی از مدیران دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه افزود: هم افزایی و همکاری های درون بخشی و برون بخشی نقش مهمی در کنترل و کاهش آمار مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا دارد و این مهم در این استان به خوبی مشهود است.

او گفت: تلاش و از خودگذشتگی زحمتکشان عرصه جهاد سلامت در خط مقدم مقابله با کرونا در استان کرمانشاه بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش بی وقفه و اقدامات ارزشمند و همدلی و همکاری تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی و مسوولان کرمانشاه، این استان در کنترل بیماری کووید بسیار موفق عمل کرده است.

قاضی زاده هاشمی افزود: در حالی که کرمانشاه یک استان مرزی است و با وجود پنج بازارچه مرزی آن و تردد زیاد مسافران، خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده و نظارت های دقیقی که از سوی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صورت گرفته، هم اکنون وضعیت این استان از نظر کرونا باثبات است