نایب رئیس مجلس شورای اسلامی انقلاب اسلامی را زمینه‌ساز پدیده ای یکتا در افق تحولات آینده جهان دانست و گفت: انقلاب اسلامی ما فریاد عملی انتظار موعود بود، اینک این فریاد نه تنها از ایران، بلکه در سال‌های اخیر از لبنان، عراق تا یمن و کشمیر تا نیجریه، بحرین تا آذربایجان و فلسطین به گوش می‌رسد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در نشست علنی امروز (دوشنبه ۲۰ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود با عرض تبریک به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ وَرَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْوَاجًا، دهه فجر سرآغاز طلوع خورشید اسلام و مقطع رهایی‌ ملت ایران و بخشی از تاریخ ما است که گذشته را از آینده جدا کرده است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: در ظلمت شب، جولان تاریکی، طاغوت و سکوت سرد زمستان، ناگهان این انقلاب خمینی بود که سپیده‌دم طلوع فجر را از مشرق رسیدن قرار گرفت و فرار رسیدن بهار عدالت‌گستر را نوید داد که و الفجر و لیال عشر. در حقیقت قیام امام روح‌الله با همراهی مردم ایران، منادی بیدارباش بشریت برای استقبال از خورشید ولایت عظما بود که خود فرمود این رشادت‌ها همه از سحر شهیدان بود و ما منتظر رویت خورشید هستیم.

قاضی زاده هاشمی یادآور شد: آغاز عصر امام روح الله آغازی بر پایان شب پرالتهاب و مژده فرا رسیدن مطلع‌الفجر و ورود مستضعفان جهان به دوره بین‌الطلوعین تاریخ برای درک مطلع‌الشمس به رهبری خامنه‌ای است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بی‌شک این زمزمه شهدای انقلاب است که با وقوع انقلاب اسلامی و ظهور انسان کاملی چون امام، بشر وارد عهدی تاریخی و جدید شده است؛ عصر رجعت بشریت به معنویت و اخلاق و توحید، عصری که به انقلاب جهانی امام عصر (عج) و ظهور دولت پایدار حق منتهی خواهد شد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: آری دولت پایدار حق فرا می‌رسد و انقلاب اسلامی ما فریاد عملی انتظار موعود بود، اینک نه تنها از ایران و این فریاد در سال‌های اخیر از لبنان، عراق تا یمن و کشمیر تا نیجریه، بحرین تا آذربایجان و فلسطین به گوش می‌رسد.

وی افزود: این بینش به انقلاب اسلامی که دهه فجر نماد تقنینی آن است به طور قطع از جنس نگرش انحرافی تاریخ‌نگاری هگلی نیست بلکه این نگاه از جنس تاریخ آگاهی و در نسبت با موعدگرایی تعریف می‌شود زیرا که معتقدیم انقلاب اسلامی زمینه‌ساز پدیده یکتا در افق تحولات آینده جهان است که مژده ظهور آن یکتا را به امام جبهه مقاومت و رهبر انقلاب بزرگ جهان اسلام و انجمن‌های اسلامی دانشجویان اروپا و آمریکا داده است.