به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ دکتر قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی  به اتفاق دکتر گلرو نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، مسئولین استانی، شهرستانی و دانشگاهی از پروژه در حال ساخت بیمارستان ۸۵ تختخوابی شهرستان مهدیشهر بازدید کردند.


دکتر قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن تشکر از دست اندر کاران حوزه سلامت استان سمنان در ارتقای زیر ساخت های آموزشی، درمانی و بهداشتی، ابراز امیدواری نمود: ان شاءالله با تلاش بیشتر پیمانکار، اداره راه و شهرسازی و سایر سازمان های متولی این پروژه‌ با قوت هرچه بیشتر تکمیل و به بهره برداری برسد و خدمات مورد نیاز مردم عزیز استان سمنان ارائه گردد.
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی افزود: ان شاء الله با تکمیل، تجهیز و بهره برداری از این پروژه مردم شریف شهرستان مهدیشهر و شهر‌های هم‌جوار، برای دریافت خدمات درمانی به مراکز کلان شهرها مراجعه ننمایند.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان درخصوص اقدامات این دانشگاه در توسعه و نوسازی مراکز بهداشتی و درمانی در شهرستان مهدیشهر بیان داشت: امیدواریم هر چه سریع تر این پروژه جهت تجهیز و بهره برداری تحویل این دانشگاه داده شود.

وی افزود: بسیاری از تجهیزات بیمارستانی این پروژه از سوی این دانشگاه خریداری شده و در استان نگهداری میشود و در صورت آماده سازی و تحویل این پروژه، تجهیز این بیمارستان انجام خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: تمام تلاش ما بر این است که با بهره برداری از پروژه های عمرانی حوزه سلامت، خدمات مطلوب‌تری را به مردم عزیز استان ارائه نماییم.

دکتر دانائی تاکید کرد: باید مسئولین استانی با تمام تلاش و همیت خود در راستای بهره برداری از پروژه های عمرانی در حوزه سلامت گام بردارند تا بتوانیم خدمات مطلوب و مناسب تری را به مردم شریف استان ارائه دهیم.

وی ادامه داد: با توجه به تعهدات مدیر کل راه و شهرسازی استان به عنوان متولی اصلی ساخت و تحویل پروژه بیمارستان در دست احداث مهدیشهر، امیدواریم در آینده ای نزدیک این پروژه تکمیل و جهت تجهیز تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گردد.