به گزارش روابط عمومی دانشگاه علومپزشکی استان سمنان؛ صبح امروز پنجشنبه 27 آذر ماه سال جاری، دکتر قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به اتفاق دکتر گلرو نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، فخری فرماندار سمنان و جمعی از مسئولین استانی و دانشگاهی از مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر بازدید کردند.


در این بازدید دکتر قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به اتفاق هیئت همراه با حضور در بخش های قلب، vip، کرونا و ICU کرونا با بیماران و تیم های پزشکی گفت و گو  و نحوه ارائه خدمت به بیماران را از نزدیک ارزیابی کرد.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در حین بازدید ضمن عیادت از بیماران و گفتگو با کادر درمان بخش های کرونا , icu کرونا با طرح پرسش‌هایی در خصوص تعداد بیماران بستری و نحوه ویزیت و درمان از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به بیماران قرار گرفت.

دکتر قاضی زاده هاشمی در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان نمود: استان سمنان با زیرساخت های مطلوب و ساختار مدیریتی آشنا به بیماری کرونا ویروس، امکان تشخیص به موقع و بهبود شرایط بیماران مبتلا به کرونا را فراهم نموده است.

وی افزود: در بخش های کرونا و ICU کرونا این بیمارستان به خوبی خدمات در حال ارائه است  و نسبت به روند ارائه خدمات ابراز رضایت نمود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز بیان داشت: ساختمان در نظر گرفته شده برای درمان بیماران کرونایی که مجزا از بیمارستان کوثر است، به صورت کامل به درمان بیماران کرونا اختصاص دارد، از نظر کارکنان، پزشکان عمومی و متخصص و تیم پرستاری، مسلط به کار درمان بیماران هستند و به خوبی ارائه خدمت می کنند.

وی افزود: امیدواریم با کمک خدای متعال، همراهی بیشتر مردم، تعامل دستگاه های اجرایی و همت و تلاش روزافزون خانواده دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بتوانیم بیش از پیش این بیماری را در سطح استان کنترل و مدیریت نماییم.

همچنین در حاشیه این برنامه وی از پروژه در دست احداث اورژانس این بیمارستان بازدید و روند پیشرفت فیزیکی این پروژه را بررسی نمود.