صبح امروز پنجشنبه 26 آذر ماه 99 و در آستانه فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار دکتر قاضی زاده هاشمی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی که برای بازدید از پروژه های درمانی به استان سمنان سفر کرده بود با حضرت آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه استان سمنان و امام جمعه سمنان دیدار کرد.


این دیدار با حضور مدیرعامل و جمعی از پرستاران مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر، دکتر گلرو نماینده مردم شهرستانهای سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی و فخری فرماندار سمنان همراه بود.

حضرت آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه استان سمنان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، بیان داشت: خدمت در شغل پرستاری عمل صالح ای است که می توان به عنوان یکی از راه های رسیدن به خدا در نظر گرفته شود و کار در بیمارستان ها و خدمت رسانی به مردم دردمند به ویژه در این ایام بیماری منهوس کرونا ویروس، بسیار ارزشمند است.

در این دیدار از سوی حضرت ایت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه استان سمنان به نمایندگی از سوی جامعه کادر پرستاری بیمارستان کوثر با اهدای لوح تقدیر به آقای حسین داوری مدیر دفتر پرستاری، راحله احمدی سرپرستار بخش آی سی یو کرونا و سمیه صفایی سرپرستار بخش آی سی یو داخلی از زحمات آنان تقدیر شد.