نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به خوزستان با حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به خوزستان، با حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد، نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و امام‌جمعه اهواز دیدار کرد. در این دیدار سید کریم حسینی، رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان نیز حضور داشت.


در ابتدای این دیدار حسینی، رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان، به بیان دغدغه‌های مردم درزمینهٔ آب، فاضلاب، وضعیت معیشتی و اشتغال پرداخت و بر ضرورت رسیدگی به این مسائل تأکید کرد. در ادامه، حجت‌الاسلام موسوی فرد، نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان، به مسئله "آب و فاضلاب" به‌عنوان معضل اساسی مردم استان اشاره کرد و گفت: نمایندگان استان خوزستان در حال پیگیری این مسئله هستند که نیاز است با سرعت بیشتری از سوی مجلس دنبال شود. وی با اشاره به اینکه مردم به مجلس شورای اسلامی کنونی امید بسته‌اند، خاطرنشان کرد: باید تلاش کرد تا شاهد تشکیل دولت جوان، انقلابی، حزب الهی، مدیر، شایسته و بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب باشیم.

در پایان این دیدار آقای قاضی‌زاده هاشمی قول داد پیگیر حل مشکلات و دغدغه‌های اساسی استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی باشد.