نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نخبگان متعهد بسیاری در کشور داریم که در نقاط دور افتاده مشغول خدمت به مردم هستند که این افراد باید در جامعه به عنوان الگو معرفی شوند.


به گزارش خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه ما مردمان سختکوش و با استعدادی داریم، اظهار داشت: اما این ویژگی باید تقویت شود تا مسیر خود را پیدا کند.

وی با بیان اینکه نخبگان متعهد ما باید الگوی جامعه باشند، افزود: بسیاری از نخبگان ما متعهدانه در نقاط دورافتاده مشغول خدمت به مردم هستند که این افراد باید به مردم معرفی شوند.

قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: این افراد به دلیل تعهدی که به مردم خود دادند، به جای اینکه توسط خارجی ها دزدیده شوند، تخصص و تعهد خود را در مسیر آبادانی کشورشان به کار گرفته اند و نظیر این افراد امروز در دانشگاه های ما کم نیستند اما باید شناسایی شوند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از سفر به استان یزد، از نماینده یزد و اشکذر به عنوان فردی تاثیرگذار در مجلس یاد کرد و گفت: امیدواریم مجلسی ها بتوانند در مسیر رفع مشکلات کشور گام های اساسی بردارند.

محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس نیز در این نشست به بیان برنامه سفر نایب رئیس مجلس به یزد پرداخت و از تشکیل جلساتی با نمایندگان صنایع استان و … خبر داد.