نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: میدان را باز کنید. می‌خواهیم ایران جدید را بسازیم و به لطف الهی تا آخر انتخابات در صحنه خواهم بود.


«دکترسیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی» روز یکشنبه در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: میدان را باز کنید؛ می‌خواهیم ایران جدید را بسازیم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: بر اساس وظیفه شرعی و با تکیه بر اعتماد مردم و توجه به مطالبات و لطف گسترده هموطنان که پس از مناظره‌ها شاهد هستیم، به لطف الهی تا آخر انتخابات در صحنه خواهم بود. پیش به سوی دولت سلام.

حامد تیموری سخنگوی ستاد مردمی دولت سلام دکترسیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی هم اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر انصراف قاضی زاده کذب محض عنوان کرد و گفت: ایشان با قدرت در حال پیگیری برنامه‌های انتخاباتی خود هستند.

وی گفت: حضور با برنامه دکترقاضی زاده هاشمی در برنامه‌های مناظره تلویزیونی و ارائه راهکارهای واقعی و اجرایی باعث شده است که اقبال در بین مردم و نخبگان به این کاندیدای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری افزایش داشته باشد و همین افزایش اقبال در بین مردم هم باعث افزایش تخریب‌ها علیه ایشان شده است.

سخنگوی ستاد مردمی دولت سلام از مردم خواست اخبار رسمی قاضی زاده هاشمی را فقط از صفحات رسمی وی در فضای مجازی و همچنین وبسایت رسمی ایشان پیگیری کرده و از توجه به شایعات بپرهیزند.