مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

بیمارستان رضوی شرایط لازم برای ارائه آموزش‌های تخصصی را دارد

عضو هیئت رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از بیمارستان رضوی گفت: شرایط این بیمارستان در حال حاضر مناسب پذیرش دانشجو دوره‌های تخصصی و فوق تخصصی است.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی افزود: بیمارستان رضوی همان‌طور که تصور می‌کردم یک بیمارستان در سطح بیمارستان‌های ممتاز جهانی است و واقعا نمی‌شود این بیمارستان را با سایر بیمارستان‌های کشور مقایسه کرد.


 


این پزشک متخصص ادامه داد: ارزیابی من این است که بیمارستان رضوی به لحاظ استانداردهای فیزیکی، به لحاظ تجهیزات، نیروی انسانی، وضعیت پرستاری و مراقبت حتی فراتر از استانداردها را مد نظر قرار داده است.
نماینده حوزه انتخابیه مشهد و کلات گفت: مشخص است که این بیمارستان با هدف ارائه خدمات ویژه ساخته شده است و سعی کرده در بحث گردشگر سلامت نیز موثر وارد میدان شود در خاورمیانه چند بیمارستان با این سطح داریم به عنوان مثال در دبی نمونه‌هایی داریم. اخیرا در عراق و در شهر نجف نیز بیمارستانی با این شرائط و با این رویکرد ساخته شده است. اما باید متوجه بود که اگر بیمارستان رضوی بخواهد در عرصه آموزش جنرال نیز با همین کیفیت وارد عمل شود باید برای ایجاد زیرساخت‌های لازم برنامه‌ریزی بیشتری کند.
وی با اشاره به اینکه وجود آزمایشگاه‌های تخصصی و انیمال لب برای موفقیت در ارائه آموزش‌های تخصصی و جنرال ضروی است گفت: کادر هیأت علمی بیمارستان رضوی کامل است و این نقطه قوت بزرگی است؛ شرایط موجود بیمارستان رضوی برای پذیرش دانشجوهای تخصصی مناسب است و توانمندی برای ورود به عرصه ارائه آموزش‌های عمومی حوزه پزشکی و بهداشت و درمان نیز وجود دارد اما این ورود قطعا به ساختار موجود این بیمارستان که بنیادش ارائه خدمات درمانی ویژه است صدمه خواهد زد.
وی در پایان گفت: این موفقیت بزرگی است که یک بیمارستان خصوصی ضریب اشغال هفتاد درصدی داشته باشد و این نشان از موفقیت این بیمارستان و رضایتمندی مردم از خدمات آن دارد.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 15 مرداد ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 15 مرداد ماه، 1396 بازدید:3007 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 در حوزه آب شاهد جنگ و گریز هستیم  [ پنجشنبه، 19 بهمن ماه، 1396 ] 2088 مشاهده
 انتقاد نماینده مشهد از کاهش بودجه زیارت  [ پنجشنبه، 11 بهمن ماه، 1397 ] 1060 مشاهده
 استارت‌آپ‌های‌ زیارت، تقویت شوند  [ سه شنبه، 2 بهمن ماه، 1397 ] 998 مشاهده
 بازدید از بازارچه مشاغل خانگی ویژه بانوان طلاب  [ جمعه، 22 آذر ماه، 1398 ] 486 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب