مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

وقف برای اشتغال جوانان ضرورت است/ماندگاری ابدی هدیه وقف به واقفان است

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی دبیر هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر می آید اولویت برای وقف کردن در بسیاری از موارد از قبیل احداث مدرسه، بیمارستان، مراکز درمانی و بهداشتی، اشتغال جوانان، مسجد و خانه سالمندان ضروری است.


سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی دبیر هیات رئیسه مجلس و نماینده مردم مشهد وکلات  در خصوص سنت حسنه وقف گفت: وقف یک صدقه جاریه محسوب می شود که انسان توسط آن سرمایه گذاری ابدی انجام می دهد و بخشی از اموال و دارایی خود را برای اینکه در طول تاریخ و تا زمانی که حیات بشر برقرار است استفاده شود.

وی گفت: وقف کردن نوعی صدقه دادن است چه در زمان حیات افراد و چه زمانی که افراد از این دنیا می روند صدقه جاری و باقی می ماندووقف کردن امری است که انسان به کمال طلبی و جاودانگی می رسد و هر فردی کار وقف انجام دهد به لحاظ معنوی خود را ابدی کرده است.

نماینده مردم مشهد و کلات افزود: به نظر می آید اولویت برای وقف کردن در بسیاری از موارد از قبیل احداث مدرسه، بیمارستان، مراکز درمانی و بهداشتی، اشتغال جوانان، مسجد و خانه سالمندان ضروری است چرا که هر یک از این موارد در منطقه ای نیاز و کمبود احساس می شود پس نمی توان اولویت بندی داشت

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 18 اسفند ماه، 1395 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 18 اسفند ماه، 1395 بازدید:1328 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 دولت به سرمایه‌گذاری در بخش آب ‌توجه کند  [ چهارشنبه، 20 شهريور ماه، 1398 ] 607 مشاهده
 مجلس و حوزه، پاسدار جمهوریت و اسلامیت هستند  [ شنبه، 31 خرداد ماه، 1399 ] 317 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب