مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

قاضی‌زاده‌هاشمی: صراحت رفتار دولتمردان آمریکا موجب اجماع ملی در ایران شد
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: سیاست دولتمردان آمریکا و صراحت در رفتار آنان باعث اجماع ملی و هم افزایی در ایران شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی که در روزهای اخیر به مشهد سفر کرده است، افزود: امیدوارم این حوادثی که حول و حوش برجام اتفاق افتاد درس عبرتی باشد برای کسانی که داعیه ارتباط با غرب را دارند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: فایده برجام بعد از این همه فراز و فرود این بود که درک بالاتری را در جامعه ایجاد کرد و ثابت کرد که اتکا به غرب نتیجه ای ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: در ارتباط با غرب و اروپا چیزی نصیب مستضعفان جهان نمی شود و این تنها به ایران اختصاص ندارد.

به گزارش ایرنا، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، افزود: اروپایی ها نیز یکی به نعل می زنند و یکی به میخ و در موضوع انرژی هسته ای از برجام حمایت می کننداما در زمینه اسلحه موشکی بهانه گیری هایی دارند.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 29 مهر ماه، 1396 توسط sahebi  چاپ مطلب
شنبه، 29 مهر ماه، 1396 بازدید:723 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب