مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

روایت قاضی زاده هاشمی از تصویب ۲۰ دقیقه ای برجام در مجلس

عضو هیأت ریسه مجلس با اشاره به چگونگی تصویب برجام در ۲۰ دقیقه، گفت: قبل از تصویب برای این مسأله تصمیم سازی شده بود.سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با اشاره به چگونگی تصویب برجام در 20 دقیقه، گفت: قبل از تصویب برای این مسأله تصمیم سازی شده بود و این که چه شد را باید از رییس مجلس پرسید.


وی افزود: قبل از تصویب تصمیم سازی شده بود و مشخص بود که محل اختلاف در کجا است و در چه مسأله ای اختلاف وجود ندارد که تقریبا بدنه مجلس هم این موضوع را متوجه شده بود، به نظر بنده اگر مجلس می خواست رأی ندهد همان 20 دقیقه برای رأی ندادن هم کافی بود.

نماینده مردم مشهد در مجلس درباره در راه بودن برجام های دیگر، اظهار داشت: نظام به صورت قوی برجام های دیگر را رد کرده است در ضمن همین برجامی که وجود دارد هنوز به نتیجه ای نرسیده است، آقای روحانی چند روز پیش در مجلس اعلام کرد مگر دیوانه هستیم که دوباره با آمریکا مذاکره کنیم.

وی ادامه داد: امروز حتی کسانی که داعیه دار مذاکرات دیگر بودند فعلا از حرف خود پشیمان شده اند و حتی از آنچه که انجام شده پشیمانی وجود دارد که برسد به این که برنامه جدیدی بخواهد پیگیری شود.

قاضی زاده هاشمی با تأکید بر این که ملت باید هوشیار باشند، ابراز داشت: دولت و مجلس از سوی مردم انتخاب می شوند، از این رو باید دقت کنند تا کسانی انتخاب شوند که منافع ملی را مورد توجه قرار دهند و از آن ها حراست کنند.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 14 آبان ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 14 آبان ماه، 1396 بازدید:905 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 هیات رییسه مجلس الگوی خوبی برای گفتگوی ملی است  [ پنجشنبه، 3 خرداد ماه، 1397 ] 860 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب