مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

پیروزی علیه داعش با الگو‌گیری از بسیج میسر شد

نماینده مجلس شورای اسلامی دشمن‌شناسی، دشمن‌ستیزی و استقامت در برابر دشمنان را از ویژگی‌های برجسته بسیج عنوان کرد و گفت: پیروزی علیه داعش با الگو‌گیری از بسیج میسر شد.«سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی» نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار داخلی دفاع پرس، با بیان اینکه از بزرگترین دستاوردهای انقلاب، تشکیل بسیج و ترویج فرهنگ بسیجی به خارج از مرزهای کشور بود، اظهار داشت: دشمن‌شناسی، دشمن‌ستیزی، استقامت، شجاعت، ایثار و از خودگذشتی که از برجسته‌ترین صفات یک بسیجی است، باعث پیروزی نیروهای مردمی عراق و سوریه علیه داعش شد.


نماینده خانه ملت حاج قاسم سلیمانی را نمونه یک بسیجی تمام‌عیار دانست و گفت: ولایت‌پذیری یکی دیگر از ویژگی‌های یک فرد بسیجی است که این روحیه در حاج قاسم سلیمانی موج می‌زند. در نامه ایشان به مقام معظم رهبری مبنی بر شکست داعش چیزی جز تواضع و فروتنی نبود و این به معنی آن است که خشنودی ولایت فقیه آرزوی این سردار بزرگ است.

وی با توجه به این که پیروزی علیه داعش و حامیان این گروه تروریستی بزرگ‌تر از پیروزی در جنگ تحمیلی بود، تصریح کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی با هدف تفرقه‌افکنی بین مسلمانان و نیز اسلام‌هراسی در جهان، جریان تکفیری را راه اندازی کردند و در این 6 سال جنایاتی انجام دادند که نه‌تنها در طول هشت سال جنگ تحمیلی بلکه در تاریخ بی‌سابقه بوده است. داعش ابزاری در دست سلطه‌گران غربی بود برای رسیدن به اهدافشان، یکی از اهداف این جنایتکاران نابودی اسلام بود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: همینطور که در نامه مقام معظم رهبری خطاب به سردار سلیمانی آمده است، نباید خوشحالی شکست داعش باعث غفلت در برابر توطئه‌های دشمنان شود. همیشه باید نسبت به حرکات دشمن آگاه بود.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 6 آذر ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 6 آذر ماه، 1396 بازدید:909 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب