مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

نبود بسیج به معنای نبود انقلاب اسلامی است/ اگر بسیج نباشد کشور دچار چالش خواهد شد
دبیر هیئت رئیسه مجلس گفت: اگر کشور از وجود چنین نهادی بی‎بهره باشد اصل نظام با چالش مواجه می‎شود و به تعبیری دیگر نبود بسیج به معنای نبود انقلاب اسلامی است.

سید امیرحسین قاضی زاده دبیر هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج بیان کرد: مردم با تمام وجود انقلاب را به وجود آوردند و در هر مرحله‎ای که انقلاب با تهدید روبرو می‎شود توده‎های مردم به میدان می‎آیند و به انقلاب کمک می‎کنند و طبیعتا فعالیت‎های این توده‎های مردم نیز توسط بسیج سازماندهی و مدیریت می‎شود.


دبیر هیئت رئیسه مجلس با اشاره به نقش اثربخش بسیج اظهار داشت: بسیج از ابتدای انقلاب تا کنون در برهه‎های مختلف چون جنگ تحمیلی و در برهه‌‏های دیگر در ابعاد فرهنگی، اقتصادی و... به خوبی ایفای نقش کرده است و توانسته با سازماندهی کردن آنها و کمک گرفتن از آنها به نظام کمک کند.

قاضی زاده در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه این نظام منبعث از مردم است اگر نتواند یک ارتباط روشنی با مردم داشته باشد و برای مردم حیطه حضور تعریف کند اصل نظام و وجودش دچار چالش می‎شود بنابراین اگر کشور از وجود چنین نهادی بی‎بهره باشد اصل نظام با چالش مواجه می‎شود و به تعبیری دیگر نبود بسیج به معنای نبود انقلاب اسلامی است.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 1 بهمن ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 1 بهمن ماه، 1396 بازدید:892 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 ضرورت شناخت آرایش و سیاست آمریکا در برخورد با ایران  [ چهارشنبه، 15 آبان ماه، 1398 ] 213 مشاهده
 عزم مجلس برای رفع مشکلات شرکت‌های دانش‌ بنیان  [ يكشنبه، 31 شهريور ماه، 1398 ] 260 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب