مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

کابینه بی‌حال دولت، مناسب شرایط فعلی نیست

 عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه ما در شرایط جنگ اقتصادی هستیم، گفت: تیم خسته و کم کار دولت مناسب شرایط فعلی اقتصادی کشور نیست و ما نیازمند ترمیم کابینه در شرایط فعلی هستیم.

خبرگزاری فارس: سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به مشکلات موجود در حوزه اقتصادی کشور گفت: ما در شرایط موجود کشور قطعا نیاز به ترمیم کابینه داریم.


وی ادامه داد: شرایط امروز کشور، شرایط جنگی است و ما در شرایط یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم که این جنگ از سوی دشمنان به ما تحمیل شده و ما در حال دفاع همه جانبه هستیم.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: شرایط جنگ آدم خودش را می خواهد این تیم خسته، بی‌حال و کم کار اقتصادی دولت به درد شرایط موجود نمی‌خورد و این مسائل در صحبت های آقای رئیس جمهور،‌معاون اول و رئیس دفتر وی به وضوح دیده می‌شود.

قاضی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در این جابجایی و تغییر در عین جوان بودن یک تیم هماهنگ و منسجم و جهادی روی کار بیایند و اینگونه نباشد که این افراد جوان از بین میلیاردها انتخاب شوند.


ارسال شده در مورخه : جمعه، 8 تير ماه، 1397 توسط admin  چاپ مطلب
جمعه، 8 تير ماه، 1397 بازدید:725 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 کاهش سقف کمک به اشغال در بودجه۹۷!  [ پنجشنبه، 3 خرداد ماه، 1397 ] 829 مشاهده
 تأکید بر برخورد با عوامل تحریک کننده آشوب‌های دراویش  [ سه شنبه، 1 اسفند ماه، 1396 ] 833 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب