مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

عده‌ای به دنبال متشنج کردن فضای کشور هستند

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای به دنبال این هستند که افکار عمومی و فضا را متشنج کنند و به نحوی صحبت می‌کنند که کسی از آن‌ها سئوال نکند که شما چکاره هستید.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی در همایش روز ملی اصناف در دانشگاه فرهنگیان با بیان این مطلب، اظهار کرد: از خودم و تمامی مردم و مسئولان خواستارم که به وظیفه شرعی و ملی خود عمل کنیم. آن چیزی که واقعیت است ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم یک هجوم همه جانبه اقتصادی علیه کشور ما توسط نظام سلطه جهانی شکل گرفته است.


نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: زمینه های شکل گیری این جنگ مانند زمینه شکل گیری جنگ‌های نظامی است. اصلا چطور شد که در اوایل انقلاب صدام به ما حمله کرد؟

وی افزود: ما در آن زمان یک زمینه های داخلی داشتیم، انقلاب اسلامی تازه به پیروزی رسیده بود، نظام دفاعی منسجمی نداشتیم، وضعیت اقتصادی کشور مطلوب نبود و دعوای سیاسی در کشور وجود داشت، بسیاری از کسانی که مسئولیت در کشور داشتند اختلاف نظرهایی با نگاه امام (ره) داشتند، بسیاری از سران رژیم گذشته فرار کردند و گروه‌های ضد انقلاب را تحریک می‌کردند و آمریکایی‌ها و صدام به این پی بردند که الان وقتش است و می تواند این حمله صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: درست است که این حمله خارجی بود اما زمینه های داخلی داشت، آن پیروزی هایی که دشمن در اوایل جنگ کسب کرد از همان نقاط ضعف داخلی نشات گرفت و توانست تا پشت دیوارهای اهواز نفوذ کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در آن جنگ ما تنها بودیم و از ۴۳ کشور سرباز در کشور ما علیه ما می‌جنگید.

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه صدام از نظر اقتصادی هم تنها نبود، تصریح کرد: در حال حاضر نیز دقیقا همان جنگ است اما با این تفاوت که جنگ قبلی ما در حد جنگ مرزی باقی ماند اما الان درگیر یک جنگ شهری هستیم. یعنی جنگ در تمام سرزمین ما پهن شده است.

وی تاکید کرد: امروزه نمی‌توانیم با نگاه و مطالبات عادی کشور را اداره کنیم و چنین چیزی ممکن نیست. ما دو راه بیشتر نداریم، راه اول تسلیم و راه دوم نیز ایستادگی است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید گفت شما بازاریان، سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستید، اگر موفق عمل کنید ما پیروز از این جنگ بیرون خواهیم آمد.

به گزارش ایسنا، قاضی‌زاده هاشمی گفت: در حال حاضر یکی از بزرگترین و مهم ترین قرارگاه‌های ما در جنگ اقتصادی اصناف است.

 


ارسال شده در مورخه : جمعه، 8 تير ماه، 1397 توسط admin  چاپ مطلب
جمعه، 8 تير ماه، 1397 بازدید:1440 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 رشد نرخ بیکاری در مشهد/۴۰درصد مردم حقوق بگیر دولت هستند  [ چهارشنبه، 18 اسفند ماه، 1395 ] 1545 مشاهده
 اپرای عروسکی رستم و سهراب نمایش فاخر بین‌المللی است  [ سه شنبه، 14 فروردين ماه، 1397 ] 1524 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب