مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

اتصال اقتصادی میان کشورها تهدیدزدا است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: اتصال اقتصادی میان کشورها عمق امنیتی و استراتژیکی کشور را افزایش می‌دهد و تهدیدزداست.دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده در همایشی که در هتل درویشی برگزار شد، اظهار کرد: در قانون برنامه ششم میانگین رشد اقتصادی درنظر گرفته شده ۸ درصد است، از این میان میزان ۲ تا 2.5 درصد از این رشد اقتصادی از محل بهره‌وری استارت‌آپ‌ها گرفته می‌شود.


وی افزود: استفاده از این شرکت‌ها سرعت رشد اقتصادی و  بهره‌وری را در زمینه‌های مختلف اقتصاد افزایش می‌دهد. رشد کیفیت منجر به رضایت و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی مبتنی بر تکنولوژی می‌شود و برای اقتصاد ناتوان کشور ما، راه نجات است.

قاضی‌زاده ادامه داد: امید است با ایجاد شرکت‌های بزرگ و استارت آپ‌های قوی با ارزش اقتصادی بالا این افراد کم کم مرزها را درنوردند و به فکر وصل کردن اقتصاد منطقه به اقتصاد ایران باشند. اتصال اقتصادی میان کشورها عمق امنیتی و استراتژیکی کشور را افزایش می‌دهد و تهدیدزداست.

این نماینده مجلس شورای اسلامی توضیح داد: عملی‌ترین اقدام برای کاستن از تهدید امنیتی کشور، درهم آمیختن اقتصاد کشورهای اطراف با اقتصاد ایران است. بنابراین بایستی ظرفیت سرمایه‌گذاری با میزان محدود افزایش یابد.

وی تصریح کرد: امید است این شرکت‌ها فکری برای بازارهای بکر منطقه کنند، پیش از آن که دیگر کشورها در آن ورود کنند. چراکه ارتباط با اقتصاد کشورهای منطقه موجب توسعه بازار کار و افزایش اشتغال‌زایی شود.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 26 تير ماه، 1397 توسط admin  چاپ مطلب
سه شنبه، 26 تير ماه، 1397 بازدید:776 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب