مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

دلیل مقاومت روحانی در برابر تغییر کابینه مفهوم نیست

درخواست تغییر اهالی کابینه خاصه تیم اقتصادی این روزها به مطالبه عموم مردم و گروه های سیاسی تبیدبل شده است. نزدیکان رئیس جمهور همچون افرادی نظیر واعظی و نوبخت هم از عزم دولت برای تحقق این موضوع خبر داده و تغییرات را تائید کرده اند.


با این حال تاکنون هیچ گونه تغییری در تیم اقتصادی دولت صورت نگرفته است. امیرحسین قاضی زاده، نماینده مردم مشهد و عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگوی مختصر با جهان نیوز در پاسخ به سوال علت مقاومت آقای روحانی در برابر تغییر کابینه گفت: برای من مفهوم نیست که چرا با وجود تذکرات همه جریان های سیاسی و ناکارآمدی تیم اقتصادی، ایشان در برابر تغییر مقاومت می کند.

نماینده مردم مشهد در پاسخ به سوالی پیرامون واکنش احتمالی مجلس در صورت عدم تغییرات دولت گفت: چیزی که الان مشاهده می شود نمایندگان از عملکرد برخی وزرا ناراحت می باشند. در حال حاضر هم 4 یا 5 استیضاح در دستور کار همکاران ما در مجلس قرار گرفته که باید دید کدام یک از این استیضاح ها به نتیجه خواهد رسید.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی پیرامون احتمال تکرار رای اعتماد مجدد به وزرا همانند جلسه استیضاح سه وزیر در چندماه اخیر هم گفت: مجلس متشکل از یک جمع کثیر می باشد که هرکدام نظرات مختلفی را بیان می کنند و نمی توان پیشگویی کرد.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 27 تير ماه، 1397 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 27 تير ماه، 1397 بازدید:649 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 صرفه جویی و حفظ منابع در مقطع کنونی کشور جزء واجبات است  [ چهارشنبه، 6 شهريور ماه، 1398 ] 248 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب