مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

پاسخگویی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و مدیران آبفا به مشکلات آبی اهالی چراغچی مشهد

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مدیران شرکت آب و فاضلاب مشهد پاسخگوی مشکلات شهروندان در منطقه چراغچی بودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مشهد، دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی پس از بازدید از پروژه های آب و فاضلاب منطقه چراغچی مشهد در جمع شهروندان محترم این منطقه گفت: خوشبختانه پروژه های آب و فاضلاب در منطقه با شتاب خوبی در حال انجام است و امیدواریم در سریع ترین زمان ممکن طرح فاضلاب شهری نیز در این منطقه از مشهد تکمیل شود.


وی تصریح کرد: خوشحالم که روابط مردم و مسئولان بسیار نزدیک است و با توجه به اینکه مردم منطقه چراغچی متوسط رو به پایین هستند نیاز است مسئولان در تمامی حوزه ها پاسخگوی مشکلات آن ها باشند.

همچنین مهندس حسین سخدری قائم مقام شرکت آب و فاضلاب مشهد در جمع اهالی این منطقه اظهار کرد: در مجموع ۳۲۶۳ کیلومتر شبکه فاضلاب در شهر مشهد اجرایی شده و برای اجرای شبکه فاضلاب در سال ۹۷ فقط ۱۶ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده و بدون استفاده از اعتبارات دولتی به دنبال تحت پوشش قرار دادن ۱۰۰ درصدی فاضلاب شهری هستیم.

وی با اشاره به اجرای شبکه فاضلاب در منطقه چراغچی مشهد نیز افزود: از چراغچی یک تا ۹ شبکه فاضلاب شهری به مرحله اجرا درآمده است و برای چراغچی ۹ تا ۲۷ هم طرح های فاضلاب تهیه شده و با برگزاری مناقصات و واگذاری به پیمانکار احتمالا از اوایل سال ۹۸ اجرای فاضلاب را در این محل هم آغاز کنیم.

مهندس سخدری تاکید کرد: سرعت هیچ شرکتی در کشور در اجرای فاضلاب همانند آبفای مشهد نیست و با اجرای ۳۳۰ کیلومتر فاضلاب شهری در سال ۹۶ توانستیم رکورد کشوری را دوباره جابجا کنیم.

در ادامه مهندس سیدمحمد هاشمی معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب مشهد شرکت آبفای مشهد نیز گفت: افتخار شرکت آبفای مشهد سقایی زائرین و مجاورین امام هشتم(ع) است و خدمات این شرکت به مردم همواره دائمی و مستمر است و قطعا همراهی همین شهروندان باعث شده در مصرف آب صرفه جویی شود.

وی در خصوص فروش حق انشعاب فاضلاب به اهالی این منطقه اضافه کرد: پیمانکار منطقه حاضر است انشعابات فاضلاب را بصورت اقساط ۱۰ تا ۱۲ ماهه به فروش برساند و جایی برای نگرانی اهالی این منطقه وجود نخواهد داشت.

در پایان اهالی منطقه چراغچی مشهد نیز ابراز امیدواری کردند شبکه فاضلاب شهری در اسرع وقت در این محل اجرایی شود.


ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 8 مرداد ماه، 1397 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 8 مرداد ماه، 1397 بازدید:1472 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 باید وزرا را برای حل مشکلات پای کار بیاوریم  [ دوشنبه، 18 شهريور ماه، 1398 ] 789 مشاهده
 سخنرانی رهبرانقلاب دراجتماع زائران ومجاوران حرم رضوی  [ سه شنبه، 1 فروردين ماه، 1396 ] 2019 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب