مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

مطالبات استانی در نشست هم اندیشی مدیران دستگاه های اجرایی با نمایندگان خراسان رضوی پیگیری شد
نشست هم اندیشی مدیران دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و تشکلات کارگری با نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با موضوع بررسی لایحه بودجه سال آینده برگزار شد.

به گزارش روابط عمـومی اداره کل تعـاون کـار و رفـاه اجتمـاعی خراسان رضوی، جلسه نشست هم اندیشی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تشکلات کارگری استان با حضور دکتر سید امیرحسین قاضی زاده و دکتر پژمان فر نمایندگان مردم شهرستان های مشهد و کلات ،دکتر سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم سرخس،فریمان و رضویه،دکتر چنارانی نماینده مردم شهرستان های نیشابور و فیروزه،دکترمقصودی نماینده مردم شهرستان های سبزوار،جوین و جغتای و دکتر رحیمی نماینده مردم شهرستان های تربت جام و تایباد در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
سنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی دراین جلسه در سخنانی عنوان کرد:وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی یکی از بزرگترین وزارتخانه های اجتماعی کشور است و در توسعه منابع انسانی نقش بسیار مهم و اساسی دارد که با توجه به جنس اجتماعی بودن مطالبات و خواسته ها در تلاش هستیم با همفکری و هم اندیشی با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در حوزه های مختلف همچون تامین اجتماعی،بیمه سلامت،بهزیستی،اشتغال و...در جهت رفع نیاز و خواسته های مردم استان تلاش کنیم.

وی به تعداد افراد مقرری بگیر بیمه بیکاری در استان اشاره کرد و گفت: بحث مقرری بگیران یکی از دغدغه ها و نگرانی های ماست که قانون باید منابع مالی و زمینه برگشت به کار این افراد را در بودجه سال آینده مشخص و پیش بینی نماید.

سنجری در ادامه همچنین به همسان سازی حقوق بازنشستگان ،تهیه و تجهیز آموزشگاه های فنی و حرفه ای ، سهم بخش تعاون در استان،حمایت از صندوق های بازنشستگی و .. اشاره نمود و افزود: این موارد کلیاتی است که در بودجه و تامین منابع مالی از اهمیت فراوانی برخوردار است و قطعاً راهنمایی ها و نظرات ارشادی شما نمایندگان  می تواند در این خصوص بسیار موثر و مفید باشد.

سنجری در ادامه به مشکلات و موانع موجود تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در استان و اقدامات انجام گرفته دبیرخانه کارگروه اشتغال اشاره کرد و گفت: در حال حاضر منتظر ابلاغ مرحله سوم اعتبارات هستیم و تا کنون 92 درصد اعتبارات استان جذب و 13000 فرصت شغلی در روستاها فراهم شده است که کار بسیار ارزشمندی در استان خراسان رضوی شکل گرفته است و تنها استانی هستیم که موفق شدیم 30 درصد از اعتبارات ملی را در طرح مبتنی بر کشت جذب نوین زعفران جذب کنیم.
در این جلسه دکتر احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم شهرستانهای سرخس و فریمان و رضویه در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از برگزاری اینگونه جلسات در سخنانی عنوان کرد: رویکرد همه ما در مجلس ، دولت و مجمع نمایندگان استان توجه به مردم و معیشت آنها و کمک در حل مشکلات مردم شریف استان است.

وی گفت:  تمرکز ما هدفمندی یارانه ها و توجه به نهادهای حمایتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد خواهد بود و امسال نیز حمایت های خوبی در این خصوص صورت گرفت.

وی گفت : تامین منابع برای ما خیلی مهم است و بهترین کار نیز حمایت از مردم و پیگیری مشکلات آنها خواهد بود.

قاضی زاده با تشکر از تعامل و همکاری خوبی که در استان وجود دارد گفت: امیدوارم برگزاری این جلسات بتواند خدمتی در جهت حل مشکلات مردم خوب استان باشد.


ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 27 آذر ماه، 1397 توسط admin  چاپ مطلب
سه شنبه، 27 آذر ماه، 1397 بازدید:751 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 پیگیری مشکلات برخی از روستاهای مسیر جاده سیمان  [ جمعه، 15 آذر ماه، 1398 ] 415 مشاهده
 بازدید از پروژه مجتمع بین راهی بیشه شهرستان کلات  [ چهارشنبه، 28 خرداد ماه، 1399 ] 175 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب