مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

عملکرد دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی قابل دفاع نیست

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی قابل دفاع و نتیجه بخش نبوده است.سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با صبح توس اظهار کرد: عملکرد دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی خوب نبوده؛ چرا که مشکلات باقی مانده است بطوریکه این عملکرد دولت به هیچ عنوان  قابل دفاع نبوده است.


نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس تصریح کرد: امروز در کشور ما شاهد رکود، بیکاری و گرانی هستیم و زمانی می توان گفت که مشکلات بر طرف شده است که این سه موًلفه بر طرف شود.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مبنای اقتصاد مقاومتی در سال جدید  کنترل داخلی واشتغال است که  لازمه آن کنترل واردات و قاچاق آن  است.

 قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: لازمه این کار هم تسهیل در امر تولید داخلی و بر طرف کردن  مشکلات مالیاتی بنگاه‌های اقتصادی وکارخانه‌ها و ایجاد بستری مناسب برای سرمایه داری در کشور است.

نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس با اشاره به عملکرد دولت در زمینه اشتغال افزود: تعداد زیادی کارخانه تعطیل و نیمه تعطیل در کشوروجود دارد و تا به امروز نیز در زمینه اقتصادی از دولت نتیجه‌ای ندیده‌ایم.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: چنانچه ما از همین ظرفیت‌های موجود اقتصادی در کشور استفاده کنیم، می‌توانیم  تعداد زیادی شغل ایجاد کرده  و نا به سامانی موجود را کنترل کنیم.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 16 فروردين ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 16 فروردين ماه، 1396 بازدید:1230 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 پشتیبانی فراکسیون کریدور شرق کشور مجلس از طرح انتقال آب  [ چهارشنبه، 20 شهريور ماه، 1398 ] 540 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب