مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

ایستادگی در برابر استکبار رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تبعیت محض مردم از فرامین رهبری و ایستادگی در برابر نظام سلطه رمز ماندگاری و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی روز دوشنبه در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن در مه ولات افزود: نهادهای بین المللی ابزار نفی استقلال ملتها هستند. شعار اصلی انقلاب اسلامی 'استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی' بود و مردم غیور ایران اسلامی ثابت کرد به تنهایی می تواند سرنوشت خود را مدیریت کنند.


وی به سیر استعمار از گذشته تاکنون اشاره و بیان کرد: امروز استعمار با تجربه تر شده و در حالی که در گذشته به صورت مستقیم مداخله می کرد اما اکنون رژیمهای دست نشانده مانند برخی کشورهای حوزه خلیج فارس سیاستهای آن را در منطقه پیاده می کنند.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استکبار در طی 20 سال اخیر با بکارگیری روشهای جدید و استفاده از نهادهایی تحت عنوان حقوق بین الملل و شورای امنیت استقلال کشورها را هدف گرفته و دیگر کشورها مانند ایران اسلامی را از حق طبیعی خود در استفاده صلح آمیز از دانش هسته ای محروم می کند.
وی گفت: استکبار با راه اندازی بنگاه مالی به نام 'اف ای تی اف' می گوید ما تشخیص می دهیم چه کشوری پولشویی می کند و وقتی لیست سیاه صادر می کند با اینکه داعش در فهرست تروریستها هقرار دارد اما عربستان را که حامی این گروه تکفری است در هیات مدیره همین گروه قرار می دهد.
قاضی زاده هاشمی افزود: شعار دوم ما آزادی بود و این بدان معنی است که ملت ایران می خواهد آرزوهایش را فریاد و نمی خواهد یک حاکم دست نشانده بر آنها حکومت کند، این یک آزادی واقعی است که آزادانه سبک زندگی اسلامی ایرانی را انتخاب کنید و وقتی قانون اساسی به رای گذاشته شد بیش از 98 درصد به جمهوری اسلامی رای مثبت دادند.
وی گفت: هرگاه مردم احساس کردند کسی یا گروهی قصد دارد آزادی آنها را بگیرد در برابرش ایستادگی کردند و در شرایطی که مردم سختیهای زیادی را تحمل کردند و رانتخواری را دیده اند و فریاد زده اند با انحراف و سوءمدیریت کنار نمی آیند، این نشاندهنده رشد و تعالی یک ملت است.
او افزود: مردم در دوران انقلاب تشخیص دادند کشوری سعادتمند است که اسلام در آن استقرار یابد و بر همین اساس نیز از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) حمایت کردند تا این انقلاب به پیروزی برسد.
راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در مه ولات با حضور پر شور مردم ولایتمدار برگزار شد.فیض آباد، مرکز شهرستان 50 هزار نفری مه ولات در فاصله 207 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.


ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 22 بهمن ماه، 1397 توسط admin  چاپ مطلب
دوشنبه، 22 بهمن ماه، 1397 بازدید:858 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 هدف مجلس اصلاح نهادی بودجه است  [ پنجشنبه، 4 دي ماه، 1399 ] 106 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب