مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

باب مذاکره با کشورهایی که منافع ملی ایران را تأمین کنند، باز است
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه مذاکره با کشورها باید دو اصل حفظ آرمان‌ها و تأمین منافع ملی را در نظر داشت تا صرفا با کشورهایی مذاکره شود که این موضوعات طی آن رعایت خواهد شد.
به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان و به نقل از خبرگزاری خانه ملت، امیرحسین قاضی زاده هاشمی با اشاره به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب در باب عزت ملی در روابط خارجی و مرزبندی با دشمنان، اظهار کرد: صحبت مقام معظم رهبری ناظر به تجربه‌ای است که طی این چند سال مشخص شد که چه کسانی دشمنی عمیق و ایدئولوژیک با ماهیت انقلاب اسلامی دارند

وی افزود: این دشمنان حاضر نیستند به هیچ نحوی وجود انقلاب را تحمل کنند و طبیعتا گفت‌وگو با چنین دشمنی بی‌معنی است

 
این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از سوی دیگر صرفا باید با کشورهایی باب مذاکره را باز کرد که دو شرط حفظ آرمان ها و حفظ منافع مالی طی گفت‌وگو با آن‌ها رعایت شود و اگر منافع ملی کشور تأمین می‌شد، این باب با سایر کشورها باز شود.
 
قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه اصل عزت، حکمت و مصلحت از شاخه‌های اصلی روابط بین الملل است، عنوان کرد: بیداری اسلامی که امروز در منطقه پدید آمده، حاکی از شکست سیاست‌های آمریکا در خاورمیانه بوده که همه و همه زیر سایه سیاست‌های جمهوری اسلامی و انعکاس آن در منطقه ایجاد شده است.
 
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: سرفرازی ایران اسلامی در منطقه را مرهون شجاعت مدیران جهادی هستیم. پیشنهادهایی که جهان غرب به ایران می‌دهد، صرفا فریبی است که بتواند سیاست‌های خود را در منطقه اجرا کند، زیرا می‌داند نظام و ملت ایران هیچگاه زیر بار سیاست‌های آن‌ها نخواهند رفت.
 
وی با اشاره به اینکه مسئولان نباید حتی یک قدم از ارزش‌های انقلاب در حوزه روابط خارجی کناره‌گیری کنند، تصریح کرد: مسئولان نظام باید عزت و مصلحت کشور را در نظر داشته باشند و هیچگاه از تهدیدهای توخالی دشمنان نترسند و بدانند که مشکلات کشور از طرق دیگر همچون تکیه بر نیروی درون قابل حل خواهد بود و نیازی به برقراری روابط با کشورهایی که هیچ منفعتی برای ما نداشته، بلکه منافع ما را تهدید می‌کنند، وجود ندارد.

 


ارسال شده در مورخه : جمعه، 3 اسفند ماه، 1397 توسط admin  چاپ مطلب
جمعه، 3 اسفند ماه، 1397 بازدید:760 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 درآمد استارت‌آپ‌ها جایگزین درآمدهای نفتی شود  [ چهارشنبه، 13 شهريور ماه، 1398 ] 627 مشاهده
 بیمه تکمیلی؛ فقط برای تکمیل سود بیمه ها!  [ شنبه، 26 آبان ماه، 1397 ] 870 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب