مطالب ویژه
اطلاع رسانی
اپلیکیشن

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

مجلس در کلام رهبر معظم انقلاب

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

یاد امام،کلام امام

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

دکتر قاضی زاده هاشمی به همراه استاندار خراسان رضوی از حاشیه شهر مشهد بازدید کردند

دکتر قاضی زاده هاشمی به همراه استاندار خراسان رضوی ، شهردار مشهد و تنی چند از نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی  از چند محله حاشیه شهر بازدید کرد.دکتر قاضی زاده هاشمی ،در نخستین مرحله از بازدید ، از یک پروژه مشارکتی ساخت واحد مسکونی در بلوار توس در مناطق پیرامونی مشهد در خیابان توس 53 بازدید کرد و در جریان روند ساخت آن قرار گرفت.
این پروژه با نام یاس  دارای هزار و 312 واحد در بلوک های  ۱۰، ۱۱ و ۱۲ واحدی  به همراه کتابخانه ، مسجد ، مدرسه ، پارکینگ  و سالن اجتماعات می باشد و تاکنون 95 درصد پیشرفت داشته است و تاسیسات برق و گاز آن در حال نصب می باشد.


در این بازدید ، دکتر قاضی زاده هاشمی و هیات همراه  از یک کتابخانه و سالن مطالعه کوچک به نام میرزا حبیب خراسانی و دفتر کارگزاری توسعه محله مهدی آباد در بلوار توس نیز دیدن کردند و با دست اندرکاران این مراکز گفت و گو و در جریان اقدامات آنان قرار گرفتند.دفتر کارگزاری مذکور با رویکرد اجتماع محور و با همکاری شرکت مشاور طراز زیسا ژیار راه اندازی شده است که با هدف ظرفیت سازی ، راهنمایی ساکنان محلی و تسهیل گری در جهت توسعه و باز آفرینی شهری راه اندازی شده است .
در ادامه بازدیدکنندگانئبه اراضی موسوم به " شاملو" در بلوار رسالت مشهد و در بافت حاشیه شهر (رسالت ۸۱) رفتند و از پروژه مسکونی 2 هزار و 120 واحدی در حال ساخت بازدید نمودند که نتیجه این بازدید تصویب الحاق این طرح مشارکتی به طرح بازآفرینی شهری شد. مقرر گردید واحدهای مسکونی مذکور پس از ساخت جایگزین منازل ساکنان محلی در بافت حاشیه ای و نامتوازن موجود گردد.
طرح باز آفرینی موجود در مجموعه ای از اراضی مشهد به مساحت 300 هکتار حد فاصل بلوار طبرسی ، جاده سیمان و کمربندی مشهد در حال انجام است .
در انتها نیز دکتر قاضی زاده هاشمی و همراهان، بازدیدی از منطقه خواجه ربیع به عمل آوردند و با حضور در بافت مسکونی بلوار بهمن ، خیابان بهمن 16 از نزدیک با ساکنان محلی در خصوص مشکلات منطقه گفت و گو نمودند. گلایه اصلی ساکنان مربوط به آسیبهای اجتماعی ناشی از قطعه زمینی بایر ، کنارافتاده اما تا حدی محصور بود . این زمین در نقشه های توسعه شهری دارای کاربری فرهنگی است .
سیدامیر حسین قاضی زاده نماینده مردم شریف مشهد در مجلس شورای اسلامی در پایان بازدید گفت: چند پروژه شکست خورده در مشهد در موضوع تغییر و اصلاح بافتهای حاشیه ای و نامتوازن شهری انجام شده است اما از آنجایی که نگاه سازندگان تجاری بوده است طرح ها با موفقیت روبرو نشد


ارسال شده در مورخه : جمعه، 9 فروردين ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
جمعه، 9 فروردين ماه، 1398 بازدید:202 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 توس ظرفیت بالایی در حوزه گردشگری دارد  [ دوشنبه، 7 فروردين ماه، 1396 ] 1326 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب