مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

تحریم سپاه با هدف گرفتن پول بیش‌تر از عربستان انجام شد

 عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: تحریم سپاه موضوع جدیدی نیست و سپاه از ابتدای پیروزی انقلاب توسط آمریکا تحریم بوده و اقدام اخیر آمریکا در قبال این نهاد انقلابی با هدف جلب حمایت صهیونیست‌ها در انتخابات بعدی آمریکا و نیز گرفتن پول بیش‌تر از عربستان و بحرین انجام شد.


سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی توسط آمریکا گفت: دشمن هر خباثتی که بتواند علیه ما چه به لحاظ روانی و چه به لحاظ تبلیغی، چه به لحاظ اقتصادی و ...انجام دهد این کار را می‌کند.دشمن ما دشمنی است که رگ گردنش را دیده و هر گونه بتواند می‌خواهد ضربه بزند.

وی افزود: آمریکا امروز در قبال کشور ما چنین رفتاری را دارد و خیلی نباید روی رفتارش تحلیلی داشت چرا که از هر ابزاری که به دستش بیاید علیه ما استفاده می‌کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: آمریکا به این خاطر در این برهه زمانی سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهد که یک پیامی به مردم اسرائیل بدهد تا به نتانیاهو رای بدهند. والا به لحاظ منطقی بدترین زمان را برای این کار انتخاب کرده چرا که از نظر تاثیرگذاری روی افکار عمومی بدترین موقع است و امروز شاهد هستیم که سپاه تمام توان خود را برای امدادرسانی به سیل زدگان به کار گرفته است.

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: موضوع جولان و همچنین تروریست دانستن سپاه را من در یک راستا کمک آمریکا به نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات می‌دانم چرا که جدا از تروریست دانستن سپاه آمریکا هر اقدامی که علیه سپاه بتواند انجام می‌دهد.امروز کل کشور ما تحریم است و سپاه هم بخشی از این کشور و نظام است. امروز به شهروندان ایرانی اجازه ورود به خاک آمریکا داده نمی‌شود و حساب‌های آنها را مسدود می‌کنند و طبیعی است اگر فردی پاسدار باشد با وی برخورد می‌کنند.

وی در پایان گفت: سپاه از ابتدای پیروزی انقلاب از سوی آمریکا تحریم بوده و تروریست دانستن سپاه با اهداف خارجی منجمله گرفتن پولی بیشتر از بحرین و عربستان،‌کمک به نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات و جلب حمایت صهیونیست‌ها در انتخاب بعدی آمریکا انجام شد.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 25 فروردين ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 25 فروردين ماه، 1398 بازدید:488 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 اتصال اقتصادی میان کشورها تهدیدزدا است  [ سه شنبه، 26 تير ماه، 1397 ] 779 مشاهده
 عزم مجلس برای رفع مشکلات شرکت‌های دانش‌ بنیان  [ يكشنبه، 31 شهريور ماه، 1398 ] 344 مشاهده
 آینده هژمونی دنیا در حال تغییر است  [ چهارشنبه، 11 دي ماه، 1398 ] 209 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب