مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

فراکسیون پیگیری اقدامات متقابل رفتارهای خصمانه آمریکا در مجلس تشکیل شد

 عضو هيأت رئيسه مجلس از تشکیل فراکسیون پیگیری «اقدامات متقابل رفتارهای خصمانه آمریکا» در مجلس، خبر داد. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در جمع خبرنگاران از تشکیل فراکسیون پیگیری اقدامات متقابل رفتارهای خصمانه آمریکا خبر داد.


وی به عنوان یکی از اعضای هیأت رئیسه این فراکسیون در توضیح محور فعالیت‌های این فراکسیون، گفت: به دنبال علنی‌تر و جزئی‌تر شدن مقابله با آمریکا بر علیه جمهوری اسلامی ایران تا جایی که سپاه پاسداران را سازمان تروریستی خواندند این فراکسیون تشکیل شده است، همچنین با توجه به سایر اقدامات آمریکا مانند خروج از برجام و سفر به کشورهای مختلف با هدف توسعه تهدیدها و موضوع مطالبه مقام معظم رهبری همه نمایندگان به این جمع بندی رسیدند که اقدام عملی علیه آمریکا صورت بگیرد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: جهت پیگیری طرح‌های مقابله با آمریکا و نظارت بر تهدیدات یا انجام اقدامات نمادین مثل اعلام بیانیه و مواضع از سوی مجلس به عنوان صدای ملت، جمعی از نمایندگان فراکسیون پیگیری اقدامات متقابل رفتارهای خصمانه آمریکا را تشکیل دادند.

وی افزود: امیدواریم با همکاری سایر نمایندگان و همه دستگاه‌های ذیربط در یک سال باقیمانده از عمر این دوره مجلس بتوانیم در سطح تهدیداتی که نظام جمهوری اسلامی ایران را نشانه گرفته و مردم را تحت فشار قرار داده، اقدامات لازم را انجام دهیم. هدف از تشکیل این فراکسیون پیش دستی در برابر اقداماتی است که آمریکا علیه ما انجام می‌دهند.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 4 ارديبهشت ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 4 ارديبهشت ماه، 1398 بازدید:174 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب