مطالب ویژه
اطلاع رسانی
اپلیکیشن

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

مجلس در کلام رهبر معظم انقلاب

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

یاد امام،کلام امام

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

نشست مطالبه‌گرایانه دانشجویی با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد

نشست سیاسی فرهنگی و مطالبه گرایانه دانشجویی در فضای نخبگانی ظهر امروز با حضور سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم مشهد و کلات و جمعی از نمایندگان تشکلات دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد.


به گزارش مشهدپیام؛ نشست سیاسی فرهنگی و مطالبه گرایانه دانشجویی در فضای نخبگانی ظهر امروز با حضور سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم مشهد و کلات و جمعی از نمایندگان تشکلات دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد.

قاضی زاده طی این نشست با اشاره به ایام ارتحال امام خمینی(ره) قیام 15 خرداد و ارتباط شرایط کشور به آن دوران حرکت انقلابیون گفت: آثار جهانی نهضت امام خمینی(ره) امروز بسیار گسترده است و تصور نمی شد تفکر انقلابی شیعه اینطور عمومیت پیدا کند.

وی افزود: عصاره این زندگی انقلابی امام(ره) در سن 60 سالگی بر اساس رسالت الهی گسترش نهضت انقلابی در نقاط مختلف جهان است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی شرایط و مسائل امروز کشور از جمله امورات مجلس شورای اسلامی در دو سطح ملی و محلی و همچنین تجارب مهم 40 سالگی انقلاب اسلامی اشاره کرد.

نمایندگان تشکل های دانشجویی سوالاتی درباره پیگیری مطالبات مردم، مسئولیت نمایندگان در سطوح کشوری و همچنین چرایی و چگونگی تصویب برخی موضوعات مانند برجام ، مطرح کردند.

در ادامه به موضوعاتی در حوزه اقتصادی از جمله پدیده و اهمال کاری برخی مدیران، همچنین نقدینگی، قیمت ارز و بیکاری پرداخته شد و نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی به عواملی از جمله نفت، چک و صدور تسهیلات در ایجاد تورم اشاره کرد.

یکی از سوالات اساسی حاضرین سرانجام طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس بود که قاضی زاده هاشمی نکاتی درباره ابعاد مثبت و منفی این طرح اظهار کرد.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 12 خرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 12 خرداد ماه، 1398 بازدید:56 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب