مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

چرا موضوع دفاع از فلسطین در قانون اساسی ایران قید شده است

امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که موضوع دفاع از ملت فلسطین تنها ماهیت راهبردی ندارد بلکه یک بخش از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است و باید انجام شود.وی به مسئله انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس نیز اشاره نمود.


عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که موضوع دفاع از ملت فلسطین تنها ماهیت راهبردی ندارد بلکه یک بخش از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است و باید انجام شود.

 امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی  با تاکید بر اهمیت راهپیمایی روز قدس امسال گفت: در این دو سال اخیر با روی کارآمدن ترامپ فشار  وتلاش آمریکایی‌ها برای صهیونیستی سازی سرزمین های اشغالی افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره  انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس افزود : جابجایی پایتخت از بیت المقدس به تل آویو و طرح موضوع معامله قرن  و اخراج فلسطینی ها از سرزمینی که در اختیارشان است  از یک طرف و از طرف دیگر فشاری که صهیونیسم جهانی و آمریکایی‌ها به ملت ایران می آورند باعث حضور پررنگ تر از همیشه ملت ایران در راهپیمایی روز قدس خواهد شد و  ملت ما مقاوم‌تر و محکم تر و استوار تر از همیشه حرکت می کند.

قاضی زاده با بیان این که  شکست و نابودی رژیم صهیونیستی به زودی فرا خواهد رسید، خاطر نشان کرد :  موضوع دفاع از ملت مظلوم فلسطین جزء آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که موضوع دفاع از آرمان های فلسطین در دستورات امام خمینی (ره) و  قانون اساسی ایران ذکر شده الست ، گفت:دفاع از محرومان عالم به خصوص دفاع از ملت فلسطین تنها ماهیت راهبردی ندارد بلکه یک بخش از قانون اساسی است و باید انجام شود.


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 12 خرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 12 خرداد ماه، 1398 بازدید:182 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 جای خالی شفافیت ارزی دربازار دارو  [ يكشنبه، 10 تير ماه، 1397 ] 491 مشاهده
 قاضی‌زاده هاشمی: مشکل کشور در تاکتیک و روش نیست  [ پنجشنبه، 19 مهر ماه، 1397 ] 450 مشاهده
 دعوت جمعی از نخبگان و اساتید ایرانی ساکن در آمریکا از رئیسی  [ چهارشنبه، 16 فروردين ماه، 1396 ] 894 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب