مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

شنبه؛جلسه نهایی کمیته مشترک مجلس و دولت درباره افزایش حقوق کارمندان

جلسه نهایی کمیته مشترک دولت و مجلس برای بررسی افزایش حقوق کارمندان روز شنبه تشکیل می شود.این جلسه ، پس از تشکیل کارگروهی در مجلس به ریاست دکتر قاضی زاده هاشمی به منظور بررسی تخلف دولت در افزایش حقوق کارمندان برگزار خواهد شد.آقایان حسینعلی حاجی دلیگانی, حاجی بابائی و نمایندگانی از مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات در این کارگروه حضور دارند و ریاست آن به عهده دکتر سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی عضو هیات رئیسه مجلس است.


حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از ارسال نامه رئیس دویوان محاسبات به دولت خبر داد و گفت: رئیس دیوان محاسات در این نامه اعلام کرده تا مشخص شدن موضوع، دولت صدور احکام برای حقوق و دست مزد سال 98 را متوقف کند تا این مسئله تعیین تکیف شود.

شایان ذکر است براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده جلسه روز (شنبه 25 خرداد) با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، جمشید انصاری رئیس سازمان امور اداری و استخدامی، رئیس دیوان محاسبات، کارشناسان مرکز پژوهش‌های پارلمان و همچنین امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس برگزار می‌شود.


ارسال شده در مورخه : جمعه، 24 خرداد ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
جمعه، 24 خرداد ماه، 1398 بازدید:348 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب