مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا نشان داد ایران دشمن خود را پشیمان می‌کند

 عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی‌ها در خلیج فارس نشان داد ایران زیر بار زورگویی نمی رود و از مرزهای خودش دفاع و دشمن خود را پشیمان می کند.

دكترسيد امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی‌ها در خلیج فارس که به دست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد، گفت: ملت ایران در گذشته نشان داد اگر با او شرافتمندان برخورد شود اهل گفتگو، تعامل و منطق است.


نماینده مردم مشهد، کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این مهم در حالیست که امروز هم نشان داد زیر بار زورگویی نمی رود و علی رغم تحمل فشار اقتصادی طی چهل سال گذشته، این  قدرت را دارد با قدرتمند و گرانقمیت ترین ها سلاح های نظامی از مرزهای خودش دفاع کند و دشمن خود را پشیمان کند.

سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی‌ها در خلیج فارس نشان داد ایران اجازه نمی دهد دشمن به مرزهایش تعرض کند

وی ادامه داد: بنابراین سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی‌ها در خلیج فارس پیام روشنی دارد و نشان داد که ملت مسلمان ایران ضمن اینکه قتل و غارت را نفی می کند و سلاح کشتار جمعی را طبق فقه شیعی و فتوای رهبر انقلاب حرام می داند اما اجازه نمی دهد که دشمن به مرزها تعرض کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: اینکه دشمن فریفته شود که کلی تجهیزات و سلاح دارد محلی از اعراب ندارد زیرا نیروهای مسلح کشورمان نشان دادند سلاح های دنیا برایشان بی ارزش است.

آمریکایی ها باید پاسخ دهند چرا در خلیج فارس چه کاری دارند

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در خصوص تلاش های بین المللی آمریکا برای محکوم کردن کشورمان در پی سرنگونی پهپاد جاسوسی در خلیج فارس، خاطرنشان کرد: این اقدامشان نشان دهنده هراسشان از جمهوری اسلامی ایران است. آمریکایی ها باید پاسخ دهند چرا 10 هزار کیلومتر آنطرف تر از مرزهای کشورشان حضور دارند و در خلیج فارس چه کاری دارند؟


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 2 تير ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 2 تير ماه، 1398 بازدید:188 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 لزوم حذف ریسک‌‌فاکتورهای سرطان زا از زندگی مردم  [ پنجشنبه، 13 مهر ماه، 1396 ] 817 مشاهده
 روحانی توقع ندارد که برایش کف بزنیم؟!  [ دوشنبه، 24 ارديبهشت ماه، 1397 ] 683 مشاهده
 تحریم‌های جدید تاثیری بر اقتصاد ایران نخواهند گذاشت  [ يكشنبه، 31 شهريور ماه، 1398 ] 38 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب