مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

نامه‌نگاری‌های دولت برای رد مصوبه افزایش یارانه نیازمندان/ دولتمردان مخالف چطور موافق شدند

دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت شدیداً‌ با مصوبه افزایش یارانه نقدی مشمولان کمیته امداد و بهزیستی در مجلس مخالفت می‌کرد، گفت: چطور شد دولتی که پولی در بساط نداشت در اقدامی ویژه یارانه مستمندان را در شب انتخابات افزایش می‌دهد؟‌


سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به ماجرای افزایش یارانه نقدی مددجویان کمیته امداد و  بهزیستی، اظهار داشت: این موضوع مصوبه مجلس بوده و ارتباطی به دولت پیدا نمی‌کند به طوریکه هم اکنون این افزایش میزان یارانه به نام دولت تمام می‌شود.

وی افزود: در فصل انتخابات دولت مصوبه مجلس شورای اسلامی را که شدیداً نیز با آن مخالف بود، اجرایی می‌کند و در عمل نشان می‌دهد که بر خلاف آنچه که اعتقاد دارد عمل می‌کند. 

دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دولت با نامه‌نگاری‌های فراوان درصدد مخالفت با افزایش یارانه نقدی مددجویان بود، تصریح کرد: دولت برای شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام نامه نوشت تا مانع از افزایش یارانه نقدی اقشار مستضعف شود. 

قاضی‌زاده هاشمی این اقدام دولت را زرنگی و با هدف جمع‌آوری رأی در آستانه انتخابات انست و افزود: مسئولانی که شدیداً با افزایش یارانه نقدی مخالفت می‌کردند، چطور در شب انتخابات و در اولین ماه‌های اجرای قانون بودجه در حالی که به ادعایشان پولی در بساط نداشتند، یارانه را افزایش می‌دهند.

وی گفت: این موضوع نشان می‌دهد که در حرف و عمل دولت تناقض بسیاری وجود دارد؛ به عنوان مثال منابع خاصی برای موضوع اشتغال، بیمه بیکاری و طرح تحول سلامت اختصاص داده شد اما هیچکدام یا تخصیص پیدا نکردند و یا در حد کمترین میزان تخصیص یافت. 

قاضی‌زاده هاشمی با طرح این سؤال که پول افزایش یارانه نقدی در حالی که طرح تحول سلامت و اشتغال کشور بودجه‌ای نداشت چطور تأمین می‌شود؟ گفت: آقایان چطور اصرار دارند در حالی که اوضاع مالی و منابع وخیم است یارانه نقدی را آن هم در آستانه انتخابات افزایش دهند؟


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 27 فروردين ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
يكشنبه، 27 فروردين ماه، 1396 بازدید:1271 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 دکتر قاضی زاده دلیل مخالفتش با برجام را علنی کرد  [ يكشنبه، 24 آذر ماه، 1398 ] 518 مشاهده
 راه‌حل بررسی مجدد پالرمو در قوه مقننه چیست؟  [ پنجشنبه، 28 تير ماه، 1397 ] 790 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب