مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

بهره برداری از پل های تقاطع سنگ بست فریمان

پروژه ملی ساماندهی و احداث پل های بزرگ و خاص تقاطع سنگ بست به طول کلی ۹.۵ کیلومتر با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی نماینده مردم شریف مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و همچنین جناب آقای محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.


بخش عمده‌ای از پروژه یاد شده، احداث دو پل بزرگ شامل پل بزرگ فلزی با دهانه ۵۰ متری روگذر راه آهن تقاطع سنگ بست در محور مشهد- فریمان و پل بزرگ و خاص با دو دهانه ۲۵ متری و دو دهانه ۱۳ متری بر روی رودخانه سنگ بست است.عملیات اجرایی پروژه بزرگ ملی ساماندهی تقاطع سنگ بست در قالب دو قرارداد از سال ۱۳۹۴ آغاز شده بود.

در این مراسم عملیات ساخت باند دوم محور تربت حیدریه - دولت آباد به طول ۱۰ کیلومتر به استثنای پل راه آهن و کنارگذر با اعتبار ۳۲۰ میلیارد ریال نیز آغاز شد.همچنین عملیات اجرایی تکمیل پروژه قطعه سوم باند دوم محور مشهد - فریمان با اعتبار ۲۸۵ میلیارد ریال نیز آغاز شد.

باند دوم محور مشهد - فریمان - تربت جام- تایباد- وارون به طول ۲۲۰ کیلومتر که در شبکه ترانزیت شرقی - غربی کشور واقع است، یکی از محورهای ترانزیت کشور محسوب می‌شود و ارتباط ایران و افغانستان را از طریق مرز دوغارون با سایر راه‌های ارتباطی دو کشور و بنادر جنوبی ایران برقرار می‌کند.

سنگ بست دهستانی از توابع بخش مرکزی شهرستان فریمان در استان خراسان رضوی است.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 6 تير ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 6 تير ماه، 1398 بازدید:819 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 نیاز به انقلاب سازکاری در نحوه اداره کشور داریم  [ سه شنبه، 10 دي ماه، 1398 ] 254 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب