مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

حساسیت انتخابات شورای شهر در مشهد از ریاست جمهوری کم‌تر نیست

 ابعاد اداری و اجرایی ارگانی مثل شهرداری مشهد از برخی وزارتخانه ها هم بیشتر است. لذا همانطور که انتخابات رئیس جمهوری حساسیت برانگیز است، انتخابات شورای شهر نیز اهمیت دارد.
سید امیر حسین قاضی زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «قاصدنیوز» در پاسخ به سوالی درباره اهمیت انتخابات شورای شهر و لزوم توجه جدی فعالان و نخبگان برای جلوگیری از محو این انتخابات در سایه انتخابات ریاست جمهوری گفت: مدیریت شهری بخشی از نهاد حاکمیتی و حکومتی است و  در سطح مدیریت عالی کشور مهم است.


وی افزود: همچنین اهمیت مدیریت شهری به خصوص در شهرهایی مثل مشهد به واسطه ابعاد بزرگ اجرایی و خدماتی‌ آن و ارتباط گسترده‌ای که با مردم دارند از دستگاه‌های دولتی هم بیشتر است.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: شهرداری در مشهد تقریبا تمام ابعاد اجرایی ریاست جمهوری را در اداره شهر بر عهده دارد. مانند مسائل فرهنگی، عمرانی و ... و به نظر می‌رسد تنها مسائل امنیتی است که نقطه تمایز آن با دولت محسوب می‌‌شود.

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: حتی ابعاد اداری و اجرایی ارگانی مثل شهرداری مشهد از برخی وزارتخانه ها هم بیشتر است. لذا همانطور که انتخابات رئیس جمهوری حساسیت برانگیز است، انتخابات شورای شهر نیز اهمیت دارد.

وی در پایان گفت: باید تلاش شود برای شورای شهر مشهد تیمی انتخاب شوند که خروجی آنها در مدیریت، فردی با تفکر جهادی و انقلابی باشد.


ارسال شده در مورخه : جمعه، 15 ارديبهشت ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب
جمعه، 15 ارديبهشت ماه، 1396 بازدید:2187 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 جلسه دکتر قاضی زاده هاشمی با برخی ازکارگران شهرستان کلات  [ پنجشنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1398 ] 924 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب