مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

فاز نخست واحدهای تولیدی فلزتراشان در شهرک صنعتی توس افتتاح شد

فاز نخست واحدهای تولیدی فلزتراشان با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی و همچنین معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی توس مشهد افتتاح شد.

در آیین افتتاح فاز اول واحدهای صنفی تولیدی فلزتراشان شهرک صنعتی توس نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به‌طور طبیعی صنعتگرانِ این حوزه مشکلات بسیاری با شهرداری داشتند، تا اینکه شرکت شهرک‌های صنعتی پا پیش گذاشت و اقدام به‌راه‌اندازی چنین فضایی کرد.


امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی تاکید کرد: البته در کنار این شرکت‌ها باید شرکت‌های استارت‌آپی برای توسعه مهارت نیز ایجاد شوند تا شاهد ارزش افزوده نیز باشیم.

وی خاطرنشان کرد: این شرکت‌ها بزرگ نیستند که قدرت اقتصادی داشته باشند و با توجه به‌اینکه مشهد شهری است که هم دانشگاه و هم مراکز فنی و حرفه‌ای در آن وجود دارد می‌تواند شهری نمونه در بحث توسعه، مهارت و ارتقاء تکنولوژی باشد.

همچنین محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز دراین مراسم گفت: ایجاد و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، از اهداف اصلی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای ارائه خدمات بهتر به‌ صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاران صنعتی است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: باید در تمامی شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور به‌ این امر توجه شود تا رضایتمندی واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم شود.

وی بیان کرد: امروز اقدام به‌ افتتاح پروژه بازچرخانی آب و پروژه آسفالت و تسطیح سطوح و انتقال کارگاه‌هایی فلزتراشی برای تامین قطعات مورد نیاز شهرک‌ کردیم.

صالحی‌نیا با بیان این نکته که در فاز اول 50 کارگاه فلزتراشی به‌ این شهرک منتقل شد، عنوان کرد: ادعا نداریم که واحدهای صنعتی با مشکل مواجه نیستند، قطعا در ثبت سفارشات و مواد اولیه با مشکلاتی مواجه هستند که تمامی این مشکلات در کارگروه رفع موانع تولید مورد توجه است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به‌محدودیت‌های واحدهای تولیدی در ماه‌های اخیر به‌دلیل شرایط تحریم اشاره و خاطرنشان کرد: البته این محدودیت برای واحدهای تولید مزیت محسوب می‌شود، چرا که می‌توانند با کار و تلاش در کنار اشتغالزایی، نیاز داخل را نیز تامین کنند.

وی ضمن بیان اینکه بیش از 44 هزار واحد صنعتی در سطح شهرک‌های صنعتی کشور وجود دارد، گفت: بیش از 96 درصد صنایع در این شهرک‌ها صنایع کوچک هستند.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 20 تير ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 20 تير ماه، 1398 بازدید:761 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب