مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

سند برش منطقه‌ای نشان‌دهنده بلوغ فکری و برنامه‌ای در نظام مدیریت شهری مشهد است

متاسفانه شهر مشهد یک شهر دو قطبی و چند قطبی است و به لحاظ توسعه یافتگی و مفهوم پیشرفت به معنای اقتصادی، اجتماعی، زیربنایی و امنیتی در نقاط مختلف شهر مشهد و پیرامونی متفاوت است.نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: سند برش منطقه‌ای نشان‌دهنده بلوغ فکری و برنامه‌ای در نظام مدیریت شهری مشهد است.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در مراسم رونمایی از سند برش منطقه‌ای برنامه میان مدت 1397-1400 که در تالار شهر برگزار شد، افزود: لذت بردم از کار عالمانه‌ای که مدیریت مشهد دنبال می‌کند و ارزشمند است که ما مبتنی بر یک نظام توسعه واحد و براساس شاخص‌های قابل کنترل و ایجاد میز داشبوردی که بتوانیم اهداف را رصد کنیم، گام برداریم.

وی ادامه داد: سند برش منطقه‌ای نشان‌دهنده یک بلوغ فکری و برنامه‌ای در نظام مدیریت شهری مشهد است که جای تقدیر و تشکر دارد و یک آینده خوب را برای شهر مشهد در یک نگاه متوازن به شهر و حریم را به ما نوید می‌دهد.
قاضی‌زاده گفت: متاسفانه شهر مشهد یک شهر دو قطبی و چند قطبی است و به لحاظ توسعه یافتگی و مفهوم پیشرفت به معنای اقتصادی، اجتماعی، زیربنایی و امنیتی در نقاط مختلف شهر مشهد و پیرامونی متفاوت است و این جامعیت نگاه و کنترل همه جانبه به مدیریت شهری و مصرف کنندگان، این اطلاعات را خواهد داد که به کدام نقطه پرداخته شود.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حتما در پشتیبانی این طراحی و براساس نظام کنترلی، نظامات تنبیه و تشویق مالی، تخصیص بودجه و نظام کنترل اعتبارات باید مدنظر قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود تا هدفی که داریم به نتیجه مورد نظر برسد و سال‌های بعد شاهد پیشرفت این پروژه باشیم.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 20 تير ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 20 تير ماه، 1398 بازدید:651 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 مشکلات زائران در بافت مرکزی مشهد همچنان پابرجاست  [ دوشنبه، 7 فروردين ماه، 1396 ] 1916 مشاهده
 عده‌ای به دنبال متشنج کردن فضای کشور هستند  [ جمعه، 8 تير ماه، 1397 ] 1338 مشاهده
 شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی» ظرفیت دائمی شدن را دارد  [ دوشنبه، 14 فروردين ماه، 1396 ] 1921 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب