مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

سند برش منطقه‌ای نشان‌دهنده بلوغ فکری و برنامه‌ای در نظام مدیریت شهری مشهد است

متاسفانه شهر مشهد یک شهر دو قطبی و چند قطبی است و به لحاظ توسعه یافتگی و مفهوم پیشرفت به معنای اقتصادی، اجتماعی، زیربنایی و امنیتی در نقاط مختلف شهر مشهد و پیرامونی متفاوت است.نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: سند برش منطقه‌ای نشان‌دهنده بلوغ فکری و برنامه‌ای در نظام مدیریت شهری مشهد است.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در مراسم رونمایی از سند برش منطقه‌ای برنامه میان مدت 1397-1400 که در تالار شهر برگزار شد، افزود: لذت بردم از کار عالمانه‌ای که مدیریت مشهد دنبال می‌کند و ارزشمند است که ما مبتنی بر یک نظام توسعه واحد و براساس شاخص‌های قابل کنترل و ایجاد میز داشبوردی که بتوانیم اهداف را رصد کنیم، گام برداریم.

وی ادامه داد: سند برش منطقه‌ای نشان‌دهنده یک بلوغ فکری و برنامه‌ای در نظام مدیریت شهری مشهد است که جای تقدیر و تشکر دارد و یک آینده خوب را برای شهر مشهد در یک نگاه متوازن به شهر و حریم را به ما نوید می‌دهد.
قاضی‌زاده گفت: متاسفانه شهر مشهد یک شهر دو قطبی و چند قطبی است و به لحاظ توسعه یافتگی و مفهوم پیشرفت به معنای اقتصادی، اجتماعی، زیربنایی و امنیتی در نقاط مختلف شهر مشهد و پیرامونی متفاوت است و این جامعیت نگاه و کنترل همه جانبه به مدیریت شهری و مصرف کنندگان، این اطلاعات را خواهد داد که به کدام نقطه پرداخته شود.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حتما در پشتیبانی این طراحی و براساس نظام کنترلی، نظامات تنبیه و تشویق مالی، تخصیص بودجه و نظام کنترل اعتبارات باید مدنظر قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود تا هدفی که داریم به نتیجه مورد نظر برسد و سال‌های بعد شاهد پیشرفت این پروژه باشیم.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 20 تير ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 20 تير ماه، 1398 بازدید:260 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 رشد نرخ بیکاری در مشهد/۴۰درصد مردم حقوق بگیر دولت هستند  [ چهارشنبه، 18 اسفند ماه، 1395 ] 1154 مشاهده
 اپرای عروسکی رستم و سهراب نمایش فاخر بین‌المللی است  [ سه شنبه، 14 فروردين ماه، 1397 ] 1053 مشاهده
 اقتصاد استارت‌آپی جایگزینی برای درآمدهای نفتی  [ پنجشنبه، 28 شهريور ماه، 1398 ] 64 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب